krwawienie ... proszę o pomoc

5 odpowiedzi
Witam mam na 26 lat, od już dobrych dwóch lat mecze się z krwawieniom z pochwy.
Od dawna wielu lekarzy stawia diagnozę ze "nic mi nie jest", ja jednak coraz gorzej to znoszę wręcz zmieniło to mój komfort życia o 180 st.

Lekarze u których byłam zdiagnozowali nie wielką nadżerkę, z którą podobno da się żyć.
Każda moja cytologia wg Papanicolaou mam II grupę, stan zapalny, rozmaz:krew.
Miałam badania pod względem Prolaktyny które wykazały 39,09 ng/ml
I żadnych innych badań.

Dodam jeszcze że nie byłam i nie jestem w ciąży, od dłuższego czasu stosuję antykoncepcje, i mam bardzo ale to bardzo bolesne miesiączki.

Do tego dochodzą te krwawienia od barwy ciemnoczerwonej do wręcz czarnej, z bólem podbrzusza.. i nie ustającymi krwawieniami. Nie wspominając o miesiączce.

Bardzo proszę o pomoc, wręcz błagam.
Witam. Jedynie mogę coś ocenić na wizycie. Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Muszę z przykrością stwierdzić, że nie potrafię Pani pomóc korespondencyjnie. Potrzebny jest dokładny wywiad medyczny, badanie ginekologiczne i badania dodatkowe, być może laboratoryjne a także obrazowe, jak USG itp.
Z wyrazami szacunku,
CS
Przy hormonalnej antykoncepcji nie powinno tak być. Nie wiem jaka jest pani waga i jaki preparat hormonalny zastosowano, jak wygląda endometrium w USG przezpochwowym i jaki jest kanał szyjki - wąski czy bardzo wąski i czy macica nie jest nadmiernie przodozgięta czy tyłozgięta. Prolaktyna jest nieznacznie podwyższona ale przy tym poziomie to nie ma wpływu na podane wyżej objawy.
wg. mnie należy zmienić tabletki antykoncepcyje, zrobic USG ginekologiczne-pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Najpierw wyleczyłbym nadżerkę (LASER) a potem rozważyłbym wewnątrzmaciczny system hormonalny JAYDESS ( skąpe i niebolesne krwawienia a antykoncepcja 100% - o ile jest taka ? BD