Krwawienie po stosunku

5 odpowiedzi
W trakcie owulacji współżyłam ze swoi chłopakiem, po stosunku wystąpiło lekkie krwawienie. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Czy to ma związek z owulacją ? Mam 24 lata. Czy zgłaszać się na wizytę kontrolną ?
Szanowna Pani!
Oczywiście, wymaga Pani zbadania.
Serdecznie pozdrawiam!
Maciej Lewandowski

powody krwawienia w tej sytuacji mogły być różne. Proponuję wizytę u swojego lekarza - ponieważ należy zbadać pacjentkę i poznać przyczynę krwawienia
Pozdrawiam
Witam. Plamienia w trakcie owulacji są zjawiskiem normalnym. Jeżeli objaw będzie się powtarzał proponuję wizytę u ginekologa celem oceny szyjki macicy.Pozdrawiam.
Witam serdecznie,
proszę się nie niepokoić.
Czasami w okresie owulacyjnym wystepują plamienia.U Pani dodatkowo mogło dojśc do podrażnienia podczas stosunku.
W sytuacji,gdyby sytuacja sie powtarzała,prosze skontaktować sie ze swoim lekarzem i pamiętac o badaniu cytologicznym szyjki macicy.
Pozdrawiam
Dzien dobry. Plamienie w połowie cyklu czyli w okresie okołoowulacyjnym jest normą i występuje u około 20% kobiet w wieku rozrodczym. Ale zawsze należy zweryfikować ewentualne nieprawidłowości na szyjce macicy zmiany czynnościowe wjajnikach i polipy endometrialne i przerosty endometrium, zależności od tego kiedy była ostatnia kontrola ginekologiczna.