Krwawienie po masturbacji.

2 odpowiedzi
2 tygodnie temu po raz pierwszy w życiu pojawiła mi się krew w nasieniu ( i to dużo). Gdy oddawałem mocz, leciała ona wraz z krwią i skrzepami. Gdy następnym razem oddawałem mocz to nie było już krwi. Powtórzyłem masturbację ( by zobaczyć czy dalej to jest) parę dni później i było jeszcze więcej krwi. Pojechałem w ten sam dzień na S. O. R. i wyniki krwi i moczu były w porządku ( wykryto w moczu jedynie, że było jakieś krwawienie). Udało mi się po tygodniu dostać do lekarza urologa, który przepisał mi Urotrin 100mg na 15 dni i prost amol uno. Po tygodniu stosowania leku masturbowałem się, by zobaczyć czy coś pomógł ten antybiotyk ( lekarz powiedziałby spróbować po 4 dniach) i nie było zmian – dalej dużo krwi w nasieniu i potem jednorazowo w moczu wraz ze skrzepami. Lekarza mam umówionego dopiero za tydzień. Poza tym bolą mnie jądra ( nie jest to dotkliwy ból – szczególnie po ejakulacji). Jak dalej postępować?
unidox 100mg op2 1-0-1 + Omnic Ocas a 0,4 0-01

Panie Tomku zalecalbym wykonanie posiewu nasienia oraz usg jąder i układu moczowego, proszę przejrzeć przyjmowane leki czy nie wpływają na krzepliwosc krwi. Zalecam wizytę celem badania per return celem wykluczenia zapalenia starcza.