krotka na członku

5 odpowiedzi
Nigdy nie byłem u urologa. Mam 35 lat. Ostatnio pojawiła mi się niepokojąca krostka pod skórą na członku (w połowie długości, od dołu, lekko z boku), która uwypukla się w czasie erekcji. Bez jest prawie niewyczuwalna lub w ogóle niknie. Czy to choroba weneryczna? Martwię się i stresuje wizytą u lekarza. Nie wyobrażam sobie badania. Jak takie badanie będzie wyglądać? Czy powinienem udać się do urologa czy dermatologa?
Proponuję udać się do urologa i nie należy raczej się tym niepokoić.

Prosze sie nie bac. Wizyta konieczna, nawet wtedy jak Panu ta krostka zniknie "sama". Dokladny wywiad i badanie z pewnoscia zalatwia sprawe. Glowa do gory. Urolog/androlog i/lub dermatolog/wenerolog bedzie dobrym adresem.
Witam. Niestety na podstawie samego opisu nie da się postawić rozpoznania. Do określenienia prawidłowej diagnozy potrzebna jest wizyta u specjalisty (zarówno dermatolog jak i urolog powinni Panu pomóc). Na pewno nie ma czego się bać. Sama wizyta rozpocznie sie od zebrania dokładnego wywiadu tj. kiedy i w jakich okolicznościach pojawiła się zmiana, czy boli itp. Następnie lekarz wykona badanie w trakcie którego zobaczy jak wygląda skóra na prąciu. W zależności od postawionej diagnozy zaleci odpowiednie leczenie i ewentualnie dodatkowe badania.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości trzeba zgłosić się na wizytę. Bez dokładnego wywiadu i badania fizykalnego (ewentualnie badań dodatkowych) nie da się nic powiedzieć. Może to być zarówno dermatolog jak i urolog. Pzdr.
Dzień dobry. Wszelkie zmiany dotyczące narządów płciowych należy moim zdaniem konsultować w pierwszej kolejności z urologiem. Wg opisu Pana opisu wygląda mi do to na zmianę łagodną i niewymagającą leczenia ale sugeruję się upewnić. Pozdrawiam.