Krótka miesiączka

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
Jestem po 2 poronieniach (6tc, 9tc - łyżeczkowanie w 11tc). Znów staramy się z mężem o dziecko (3 cykl starań). Ostatnie moje cykle miałam kolejno 26, 28, 27, 29, 27 dniowe. Miesiączki trwały zwykle 6-7 dni i były dość obfite. Ostatnia miesiączka była inna, trwała 2 dni obficie, 3 i 4 dnia bardzo skąpie plamienia. Czy tak się zdarza? Czy może to wynikać z jakichś zaburzeń hormonalnych lub stresu? Bardzo obawiam się ciąży pozamacicznej. Proszę o odpowiedź.
Trudno cokolwiek powiedziec. Jednorazowe zaburzenia cyklu moga sie zdarzac. Jesli miesiaczki sa regularne zwykle to raczej wszystko jest ok. Mnie bardziej zastanawiaja te 2 poronienia we wczesnej ciazy...

Długość miesiączki oraz zmiany jej nasilenia nie muszą być patologią, w razie wątpliwości proszę skonsultować się ze swoim lekarzem