Krew i ból

5 odpowiedzi
Witam. Mam 28 lat. Odczuwam problemy natury proktologicznej. Zauważyłam niedawno krew (barwy ciemnoczerwonej, gęstą) w kale. Mam także częstsze niż kiedyś problemy z wzdęciami oraz "bulgotaniem" w jelitach. Obserwuję także podczas wciągania brzucha (przy pełnych jelitach) kłucie po lewej stronie podbrzusza. Czym może to być spowodowane?
Do pełnego rozpoznania konieczne jest co najmniej badanie kliniczne brzucha i badanie proktologiczne. Zapraszam i wtedy ustalimy sposób leczenia. Pozdrawiam

Witam, wspomniane objawy mogą być spowodowane kilkoma chorobami lub tez trybem życia konieczna jest wizyta u lekarza. Zapraszam i pozdrawiam
Witam, na pewno wymaga to diagnostyki czyli kolonoskopii
Witam, proszę wykonać kolonoskopię. Pozdrawiam
Bez zbadania Pani i zebrania dokładnego wywiadu nie można postawić rozsądnego rozpoznania. Prawdopodobnie wskazane może być też wykonanie badań dodatkowych takich jak badanie endoskopowe jelita grubego czy USG brzucha. Pozdrawiam serdecznie!