kręgosłup ledzwiowo krzyzowy
1
odpowiedzi
Dzień dobry.Jestem po blokadzie odnerwianie ledzwiowo krzyżowy i zaczyna znow bolec co mam robic?Blokada była wykonana we wrześniu 2016roku czy mógłbym umówic się do pana na wizyte?
Dzień dobry.
Blokada ma charakter diagnostyczny.
W przypadku pozytywnej odpowiedzi na blokadę można wykonać termolezję, której efekt powinien utrzymywać się zdecydowanie dłużej.
Pozdrawiam
Blokada ma charakter diagnostyczny.
W przypadku pozytywnej odpowiedzi na blokadę można wykonać termolezję, której efekt powinien utrzymywać się zdecydowanie dłużej.
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzien dobry. Chcialabym sie dowiedziec , jaka metada sa usowane heroidy? Jak dlugo trwa taki zabieg? I jakie sa koszta?
- Witam. Ostatnio mój tata zrobił poszerzone badania na boreliozę. Jak interpretować takie wyniki?IgG VlsE+, P83(+),P39,Bmpa+, P31,OspA o,P30+,P25,OspCo,P21+,P19+,P17+. IgM VlsE o, P83o, P39,BmpA o, P31, OspA o, P30 o, P25, OspC o, P21 o, P19 o, P17 o. Przy czym o-brak reakcji, (+)słabo dodatni,…
- Proszę o interpretację wyniku badania kreatyniny we krwi 0,29 mg/dl zakres normy 0,50 - 0,90. Badanie moczu, morfologia, OB, CRP w normie. Brak chorób nerek. Mam niedoczynność tarczycy, insulinooporoność i Gravesa - Basedova.
- Witam serdecznie. Od kilku miesięcy męczę się z wieloma dolegliwościami. Moje objawy to: Bardzo szybko się męczę, mam problemy z przeżuwaniem i połykaniem pokarmów, ciężko mi się czasami oddycha, zaparcia, częste odbijanie, ogólne osłabienie organizmu, szum w uszach, problem z oczami, wypadanie…
- Czy ze złamanymi palcami można iść na saunę (2 tygodnie po) czy lepiej chronić je przed takim "ciepłem"?
- Witam. Czy leczy Pan również zespól cieśni barkowej (zwyrodnienie stawu barkowo-obojczykowego)? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Anna
- Szukam stomatologa ze specjalnocjia endodonta z leczeniem pod mikroskopem Mam wyczyszczone kanaly 3 w zebie i jeden kanal jest otwarty-przebity do zatoki. Zalozone lekarstwo i teraz biore antybiotyk.
- Witam. Wykonuje pan moze laserowe usuwanie pajaczkow i dosc uciazliwych i widocznych zyl na nogach? Jaki jest koszt
- Witam. Czy usuwa pan rowniez pajaczki z nog jak rowniez zyly dosc widoczne na nogach. Jaki jest koszt zabiegu?
- Dzień dobry Pani doktor! Umówiłam się na wizytę do Pani z synem. Ma skończone 11 lat i niestety problem z nadwagą. Czy na pierwszą wizytę powinniśmy mieć aktualne wyniki badań? Jeżeli tak, to jakie. Pozdrawiam Halina
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.