Koszty leczenia-sposób rezerwowania wizyty.

5 odpowiedzi
Witam,W lutym bardzo zaczęła mnie boleć dolna szóstka,dentystka stwierdziła,że mam w niej nerw na wierzchu ,zatruła mi ja i zaprosiła na leczenie kanałowe za miesiąc.Po tygodniu okazało się jednak,że szóstka się niestety nie zatruła,a do dentystki już się nie dodzwoniłam.Także nerw na wierzchu-nie jem tamtą stroną,ząb nadal oczekuje kanałówki.Zapewne do leczenia znajdzie się jeszcze kilka innych zębów(w dolnej siódemce chyba widzę próchnicę)...I tu rodzi się moje pytanie.Jaki jest koszt pierwszej wizyty u pani?Planu leczenia?Lepiej zapisać się na wizytę do Pani przez internet czy zadzwonić?
Serdecznie Pozdrawiam,
Daria
Szanowna Pani,
Przegląd i plan leczenia w naszej klinice jest bezpłatny. Na wizytę można umówić się telefonicznie (tel. na naszej stronie StomatologiaCodziennie), przez portal znany lekarz lub osobiście w recepcji kliniki..
Zapraszam serdecznie i proszę pamiętać, że z dolną szóstką powinna się Pani pokazać jak najszybciej.
Pozdrawiam,
Anna Polakowska

Dzień dobry. Materiał którym zatruwa się ząb nie powinniem być w żebie tak długo, bardzo to przedłuża późniejsze leczenie i pogarsza rokowanie. Zapraszam jak najszybciej. Koszt konsultacji to 50pln, koszt pierwszej wizyty leczenia kanałowego to 150pln. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Pani Dario. Koszt leczenia kanałowe go szóstki to od 300-360zł. Do tego dochodzą koszty ewentualnych znieczuleń(20zł) i prześwietleń.(20)Po lecz kanałowy należy jeszcze odbudować, cenę mogę podać jak zobaczę stopień zniszczenia zęba. W celu umówienia wizyty proszę dzwonić na nr komórkowy. Niestety w tej wiadomości nie mogę umieszczać numeru (administrator odrzuca. deni-dent.pl Pozdrawiam, Dorota Denis.
Dzień dobry
Na pierwszej wizycie oceniam stan zęba, robię rtg, omawiam koszt leczenia, jeśli tylko porozmawiamy ,to koszt wyniesie 0 zł plus ewentualne rtg 15 zł. Z tego co widzę z opisu ząb jest do leczenia na cito, za długo jest otwarty. Jeśli zacznę pracę to na pierwszej wizycie przygotowuje ząb do leczenia (oczyszczam z próchnicy i odbudowuję ściany zęba) koszt około 150-200 zł ze znieczuleniem i jak mam czas zaczynam leczenie endo. Leczenie u Pani trzeba zacząć jak najszybciej proszę zadzwonić pod numer z mojego profilu na ZnanymLekarzu, jeśli nie znajdzie Pani terminu dobrego dla siebie w krótkim czasie to przyjdę dla Pani wcześniej np. 8 00 w jakiś dzień. Dzwoniąc proszę powołać się na tą odpowiedź.
Pozdrawiam Łukasz Morgunow
Witam!
Proszę o telefon. Numer znajdzie Pani na stronie internetowej.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska