korekta przegrody noswej

4 odpowiedzi
Witam, Czy doktor podejmuje się wyprostowania przegrody nosowej po mechanicznym uszkodzeniu ? w jakiej cenie jest mniej wiecej taki zabieg?
Witam, aktualny cennik znajduje się na mojej oficjalnej stronie internetowej (operacje z zakresu chirurgii nosa znajdzie Pan/Pani w sekcji "Twarz"). Zapraszam do odwiedzenia. Następnie w celu kwalifikacji do zabiegu niezbędna będzie osobista konsultacja - na wizytę proszę przyjść z aktualnym badaniem tomografii komputerowej zatok obocznych nosa i przegrody. Pozdrawiam, T.Witwicki

Szanowny Panie, w klinice, która prowadzę, zabiegami prostowania przegrody oraz plastyka nosa zajmuje się otorynolaryngolog dr Anna Tuszyńska. Cennik usług znajduje się na naszej stronie - w tym miejscu nie dyskutujemy o cenach. Serdecznie zapraszam na konsultację do dr Tuszyńskiej, w trakcie spotkania otrzyma Pan wszystkie niezbędne informacje na temat potencjalnego zabiegu, procesu leczenia i powrotu do zdrowia. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam. Profil Pani dr również znajduje się na portalu ZL 9+ opinie pacjentów).
Z pozdrowieniami - Matuszewski
witam,
to temat bardziej dla laryngologa.
pozdrawiam
Piotr Osuch
Witam,

Zapraszam na osobistą konsultację i po zbadaniu stanu miejscowego będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam
Klinika Chęciński