korekta powiek gornych

4 odpowiedzi
Witam Panie doktorze, bardzo chcialabym zrobic korekte powiek gornych , na poczatku marca, chcialbym polaczec konsultacje z zabiegiem jesli to bedzie mozliwe, poniewaz pracuje za granica i moge zrobic to w czasie urlopu, dziekuje
Dzień dobry. Na zabieg czeka się ok 5- 6 tygodni. Proszę o kontakt w styczniu celem ustalenia terminu konsultacji i zabiegu. Pozdrawiam.

Oczywiście, możemy się umówić na marzec.

Konsultacja jest niezbędna przed zabiegiem - ustalamy szczegóły leczenia, zlecam badania niezbędne do wykonania operacji, zapoznaję się ewentualnymi innymi problemami medycznymi występującymi u Pani i mogącymi wpłynąć na sposób leczenia. Jeżeli jest Pani całkowicie zdrowa, nie przyjmuje na stałe leków, nie ma innych chorób - wówczas możemy ustalić z góry termin konsultacji (np. poniedziałek) i operacji (np. środa - 2 dni po konsultacji) i wszystko skomasować w czasie.

Odnośnie samej operacji i Pani krótkiego jak sądzę pobytu w kraju, proszę mieć na uwadze, że szwy usuwane są po 6-8 dniach od operacji, ale niewielkie zaczerwienienie, obrzęk czy siniaki zwykle utrzymują się przez 2 tygodnie po zabiegu.

W razie pytań zachęcam do dalszego kontaktu. Nietrudno znaleźć mnie na FB, to moje główne medium do kontaktu z Pacjentami z zagranicy.

Łączę serdeczne pozdrowienia.

dr Michał Lewandowicz
Proszę kontaktować się z chirurgiem plastycznym. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Nie zajmuję się zabiegami tego typu, najlepiej skonsultować się ze specjalistą chirurgii plastycznej. Pozdrawiam. Maciej Sebastian