Korekta asymetrii nosa

3 odpowiedzi
Witam serdecznie! Mój nos jest przechylony na jedną stronę twarzy (czubek nosa ustawiony asymetrycznie w kierunku lewej strony twarzy), jest również wdg mnie zbyt duży. Chciałabym aby po operacji był ustawiony symetrycznie względem twarzy, jego wielkość się zmniejszyła oraz był bardziej zarysowany.
Moje pytanie brzmi następująco i składa się z 3 części.
1 Czy mógłby mi Pan doktor powdać najbliższy wolny termin operacji przy konsultacji 29.06.16?
2 Jaki byłby przybliżony koszt zabiegu?
3 Czy istnieje możliwość płatności ratalnej?
Z góry dziękuje za odpowiedz.
Pozdrawiam K.J.
witam,
pytania sa dosc szczegolowe i trudno na nie odpowiedziec nie widzac przynajmniej zdjec Pani nosa. W celu uzyskania szczegolow prosze o przeslanie min 3 zdjec twarzy - en face i oba profile na adres e-mailowy Kliniki, ktory jest na naszej stronie internetowej.
pozdrawiam
Piotr Osuch

Witam, zapraszam do przesłania zapytania i zdjęć en face i z profilu na maila (adres znajdzie Pani na mojej stronie internetowej). Pozdrawiam
Szanowna Pani, sadzę, że dużo wygodniej będzie nam porozmawiać i ustalić szczegóły, jeżeli Pani skontaktuje się z nami bezpośrednio, zadzwoni do kliniki Model Med. Mamy zaplanowaną sesję operacyjną dla nosów na 5 lipca - konsultacja powinna odbyć się wtedy 28 (nosy konsultujemy we wtorki, choć zdarzają się wyjątki. Niezbędne jest wykonanie przed operacją zaleconych przez lekarza badań i konieczna jest oczywiście konsultacja osobista)). Nadmienię też, że operacjami nosów zajmuje się w klinice dr Anna Tuszyńska (specjalizuje się w tym i ją polecam jako operatora). Wszystkie informacje o lekarzu znajdzie Pani na naszej stronie www lub w profilu Pani Doktor na portalu Znany Lekarz - są tam również opinie pacjentów. Prosimy uprzejmie o wcześniejszy kontakt emailowy -(info @ modelmed. pl) przesłanie zdjęć, wtedy będziemy mogli zorientować się, z jakim problemem mamy do czynienia i zrobić dla Pani ew. symulację. Informacji finansowych nie podajemy w tym miejscu - ale są one dostępne na stronie kliniki model Med - www modelmed pl. Proszę jednak pamiętać, że cenę zabiegu ustalamy z pacjentem podczas wizyty, po rozpoznaniu przypadku.
Płatność ratalna jest możliwa - szczegóły w klinice.
Serdecznie zapraszamy -
Z ukłonami - Matuszewski