Komplikacja po zastrzyku ?

3 odpowiedzi
Witam. Ok 3 miesiące temu miałam wykonany zastrzyk powyżej pośladka z hydroksyzyny. Od tego czasu nie czuje skóry na udzie po tej samej stronie gdzie wykonany został zastrzyk. Ta skóra jest taka otępiała ale jednoczesnie wrazliwa na dotyk czy ukłucie. Czasami mnie ta okolica swędzi, piecze, kłuje. Jest bolesna. Dodam ze po kilku dniach od zastrzyku w miejscu ukłucia ,gdy je naciskałam czułam taki prąd właśnie w tym miejscu gdzie teraz nie mam czucia.Co to może znaczyć? jakie badanie ew. wykonać? USG ,RTG ? Czy to może być zakrzep ?
Szanowna Pani, zbieżność pojawienia się dolegliwości z injekcją może być przypadkowa. Konieczna jest konsultacja neurologiczna żeby ustalić dalsze postępowanie. Z poważaniem Ewa Ogrodowska-Hamankiewicz

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Szanowna Pani,
prawdopodobnie została podrażniona jakaś gałązka nerwowa, wymagałoby to konsultacji neurologicznej. Może powinien zbadać to miejsce chirurg - być może wytworzył się krwiak, który uciska ów nerw. Na pewno powinna Pani utrzymywać to miejsce w cieple (nie powinno marznąć) i zażywać przez jakiś czas leki wspomagające regeneracją nerwów np. lewitan (zawiera kompleks witamin).
Z poważaniem
Andrzej Żytkowski
Warto wykonać usg, wydaje się że doszło z jakiegoś powodu do ucisku/podrażnienia nerwu.

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.