Kolposkopia

7 odpowiedzi
Witam proszę o interpretację kolposkopii. Cytologia dobra 2 grupa bez infekcji. Kolposkopia zrobiona dla pewności. Strefa transformacji Tz3. Tarcza części pochwowej pokryta wtórnym nabłonkiem ww. Plaskim. Po próbie z kwasem octowym brak zbielen nabłonka. Widoczne na g7 torbieliki gruczołów nabotha.
Według przytoczonego opisu obraz kolposkopowy jest prawidłowy.

Witam,
Wynik mogę zinterpretować tylko w powiązaniu z badanie ginekologicznym i pełnym opisem badania cytologicznego i kolposkopowego
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Wynik prawidłowy
Szanowna Pani - 1. ile Pani ma lat? 2. Miesiączkuję Pani? 3. leki do pochwy? ; ROZMAWIAMY O TZ3 kolposkopia niesatysfakcjonująca - 2 opcje: a. ocena kanału szyjki macicy po jego uwidocznieniu lub ocena z próba Schillera i trudna do zastosowania opcja exkochleacja kanału szyjki macicy. Proszę o podanie pełnego badania w systemie Bethesda.... pzd Artur mazur kalisz
Wszystko jest prawidłowo . Pozdrawiam
Witam , obraz prawidłowy, ale szczegółowa opinie powinna Pani otrzymac od lekarza kolposkopisty.
Interpretuje wykonujący lub lekarz prowadzący w kontekście wszystkich wykonanych badań.