Koksartroza
6
odpowiedzi
Dzień dobry.
Mam 20 lat i mam koksartrozę lewego stawu biodrowego drugiego stopnia. Czy Pan leczy tą chorobę i jakimi metodami? Mogę przesłać MRI, żeby Pan dokładnie zobaczył stan mojego biodra.
Mam 20 lat i mam koksartrozę lewego stawu biodrowego drugiego stopnia. Czy Pan leczy tą chorobę i jakimi metodami? Mogę przesłać MRI, żeby Pan dokładnie zobaczył stan mojego biodra.
Jest wiele metod leczenia Pana choroby wszystko zależy od obrazu klinicznego w połączeniu z obrazem radiologicznym , pana oczekiwaniami itp . Brak natomiast możliwości wyleczenia Pana choroby jest to stan który będzie postępował a wpływ mamy jedynie na szybkość postępu i dolegliwości , które odczuwa Pana w związku z chorobą Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Nie zajmuję się chirurgią biodra. Proponuję konsultację u profesora Czubaka w Otwocku.
niestety, w moim oddziale nie zajmujemy się leczeniem operacyjnym endoprotezoplastyk osób w tak młodym wieku. Proponuję skontaktować się z którąś z Klinik ortopedii
Tak, leczę, zapraszam na dalszy ciąg do gabinetu
To młody wiek jak na taką chorobę. Możliwe ,że na podłożu wcześniejszej choroby jak choroba Perthesa, złuszczeniu głowy kości udowej, czasami po zapaleniu lub wady wrodzonej. Podstawą do leczenia choroby jest wizyta na, której zbadam biodra, obejrzę badania dodatkowe. Właściwe leczenie możliwe jest tylko po takim postępowaniu. Ortopedzi nie leczą zdjęć tylko pacjenta.
Witam!
Leczenie choroby zwyrodnieniowej biodra jest jak najbardziej w kręgu mojej działalności. Niestety nie leczę wyniku badania a tylko Pacjenta. proszę się zgłosić z wynikiem i samym badaniem na konsultację. W tym wieku są różne mozliwości leczenia tej choroby, a czasem nie trzeba tego robić, zależy to od stanu miejscowego, w terapii stosujemy od zabiegów operacyjnych po iniekcje dostawowe.
Pozdrawiam
Leczenie choroby zwyrodnieniowej biodra jest jak najbardziej w kręgu mojej działalności. Niestety nie leczę wyniku badania a tylko Pacjenta. proszę się zgłosić z wynikiem i samym badaniem na konsultację. W tym wieku są różne mozliwości leczenia tej choroby, a czasem nie trzeba tego robić, zależy to od stanu miejscowego, w terapii stosujemy od zabiegów operacyjnych po iniekcje dostawowe.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Podobne pytania
- Witam , Chciałabym się dowiedzieć odnośnie implantów . Na górze mam od 5 lat założone na jedynkach i dwójkach zęby porcelanowe na oszlifowanych moich zębach. Niestety problem polega na tym , że od początku ich założenia zęby te się ruszają i obawiam się że któregos dnia po prostu wypadną. Poza…
- Dzień dobry Czy usuwa pani trądzik laserem?czy przyjmuje pani w tym tygodniu ?i czy jest możliwość umówienia sie w tym tygodniu ? ile za wizytę ?
- Witam, od dwóch dni pojawiła się na moim ciele niepokojąca zmiana w okolicy brodawki lewej piersi. Zmiana wyglądem przypomina czerwoną plamę nad brodawką, w dotyku jest wyraźnie twarda, nabrzmiała i podczas ucisku odczuwam ból. Dziś lekarz w ciemno przypisał mi amoksiklav w najwyższej dawce…
- po jakim czasie moge rozpoczac cwiczenia po operacji wypukln kregoslupa w okolicy ledzwiowej glownie chodzi mi o uzycie laweczki typu AB VERTICAL
- Witam od dwoch lat mam problem z mojego odbytu leci krew bylem u kilku lekarzy zrobionoi kolondoskopie gdzie wycieli mi wycinek i stwierdzono infekcje bralem silne leki ale krwawienie nie ustalo prosze o pomoc co w takim przypadku mam zrobic
- Witam, czy przed pierwszą wizytą należy wykonać jakieś badania? Czy możliwe jest ułożenie diety odchudzającej dla osoby z zespołem jelita drażliwego?
- Witam, czy przed pierwszą wizytą należy wykonać jakieś badania? Jeśli tak, to jakie? Czy na pierwszej wizycie dostanę już jadłospis
- Witam,jestem w 7T 5D ciąży,mój wynik TSH to 4,24 (badanie wykonane 28.12.2016r.). Pani dr Alicja Gajewska-Kucharek przepisała mi Euthyrox N25 1tabl.na czczo, ale prosiła abym jeszcze z Panią skonsultowala tą dawkę. Bardzo proszę o informację,czy przepisana dawka jest wystarczająca? Aleksandra
- Witam, mam 30 lat i problem taki iż boję się zbliżeń seksualnych , miałam kilku partnerów ale nigdy nie było tych fajerwerków, teraz z racji,że nie interesuje mnie szybki seks od kilku lat nie miałam partnera. Boje się ,że nie będzie sprawiać mi to przyjemności a ciągle przez opowieści koleżanek…
- Witam! Dwa miesiące temu zaczęłam spotykać się z mężczyzną. Początkowo byłam do tego nastawiona sceptycznie, gdyż przez długi czas byłam sama. Wszystkie moje poprzednie związki kończyły się rozstaniem, zawsze to ja byłam zostawiana. Ale otworzyłam się i dałam szansę, niestety rozstaliśmy się.…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.