Kłucie w lewej komorze pod sercem.

6 odpowiedzi
Kłuje mnie w lewej komorze pod sercem. Co to może być i czy iść z tym do lekarza? Mam 35 lat.
A skąd Pan/Pani wie, że kłuje akurat w lewej komorze? Kłuje w lewej komorze czy pod sercem? Zapraszam na wizytę, wtedy będzie możliwe dokładne umiejscowienie dolegliwości i ustalenie ich charakteru.

nie da sie odczuwac klucia w lewej komorze serca - da sie odczuwac bol w okolicy serca - dignostyke roznicowa bolu w okolicy serca powinien przeprowadzic lekarz specjalista..
Dzień dobry! Generalnie kłucie nie jest typowym objawem problemów kardiologicznych, niemniej nie potrafię na podstawie lakonicznego opisu stwierdzić, że na pewno wszystko jest w porządku. Sugerowałabym wizytę u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w celu dokładnego zebrania wywiadu.
najpewniej jest to nerwoból. Wystarczy wykonać ekg aby odrzucić przyczynę kardiologiczną
Kłucia nie są na ogól związane z sercem. Proponuję wizytę u lekarza celem rozstrzygnięcia wątpliwości.
Szanowna Pani, Szanowny Panie.
Ból o typie kłującym zlokalizowany w lewej połowie klatki piersiowej najczęściej nie ma pochodzenia sercowego. Warto jednak zasięgnąć opinii lekarskiej na jego temat po osobistym zbadaniu przez lekarza.