Kilka lat temu zależało mi by założyć aparat. Niestety nie dostałam takiej możliwości ponieważ stwie

3 odpowiedzi
Kilka lat temu zależało mi by założyć aparat. Niestety nie dostałam takiej możliwości ponieważ stwierdzono u mnie tyłozgryz była to klinika w Białymstoku i wysłano na operację do Olsztyna. Teraz chciałam się tym zająć ustalić plan leczenia i wiedzieć gdzie się udać bo może była by możliwość uniknięcia operacji przy dzisiejszej technologi. Dziękuję za pomoc pozdrawiam serdecznie ;)
Proszę szukać lekarza chirurga szczękowego zajmującego się operacjami ortognatycznymi lub dobrego ortodonty, jeżeli chce Pani sprawdzić czy da się uniknąć zabiegu.
Polecam Dental Atelier Warszawa Bagno 2 dr Jerzy Brydak

Witam, zalecam wizytę u dobrego ortodonty wykonanie nowych zdjęć i wspólnie z lekarzem podjęcie decyzji jaką metodę leczenia wybrać czy wystarczy samo leczenie aparatem czy będzie konieczność wykonania zabiegu. Pozdrawiam
Dzień dobry, bardzo chętnie zajmę się Pani przypadkiem. serdecznie zapraszam na konsultację. Pozdrawiam serdecznie.