Karłowate włosy.

2 odpowiedzi
Z tyłu głowy mam dwa pionowe paski włosów które rosną tylko do ok 2 cm długości, są rozmieszczone symetrycznie po obu stronach z tyłu głowy. Paski mają po ok 10 cm długości i 2 cm szerokości. Mam je od ok 10 lat, z początku zmiana ta była tylko po jednej stronie głowy, potem wystąpiła też po drugiej. Czy jest jakiś sposób leczenia takich zmian, czy są one nieodwracalne ? PS. Jestem kobietą.
Dzien dobry. Najprawdopodobniej mamy do czynienia z jednym z być może genetycznie uwarunkowanych zaburzeń budowy włosa. Ujawniają się na różnych etapach życia. Innych możliwych przyczyn jest oczywiście o wiele więcej (np. po chorobach gorączkowych, zatruciach, zaburzeniach hormonalnych itp). Jednakże jesli jest Pani osobą ogólnie zdrową to zapraszam na cykle mezoterapii połączone z leczeniem domowym przepisanymi preparatami. Proszę się uzbroić w cierpliwość bo to zwykle kilka mcy . Zabiegi w cenie 300zł.
Sugeruję wizytę: - 300 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

To pewnie jakiś defekt genetyczny, nie znamy leków na takie zmiany