Jeżeli nie stać rodziców na aparat jest jakaś możliwość żebym dostała go za darmo? Mam prawie 17 lat
1
odpowiedzi
Jeżeli nie stać rodziców na aparat jest jakaś możliwość żebym dostała go za darmo? Mam prawie 17 lat.
Niestety w tym wieku leczenie jest nierefundowane, ma Pani 17lat, może więc warto pomyśleć jak sobie zarobić na takie leczenie , możliwości na pewno jest sporo, trzeba tylko się rozejrzeć.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jak długo można przyjmować lek homeopatyczny L 72? Pozdrawiam Jadwiga
- Czy zakažone bakteriami zastawki serca są do wyleczenia ?duże ogniska pogrypowe ,pacjęt w wieku około 30 lat. Pozdrawiam I z góry dziekuje.
- Mam 31 lat, choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Wykonałam badanie laboratoryjne nietolerancji pokarmowych FoodProfil Skrinning i otrzymałam wyniki w większości wskazujące na klasy 3 i 4, tj. "umiarkowane stężenie pokarmowo-swoistych IgG/IgG4 - wyniki istotne klinicznie". Wyniki nie…
- Mam 38 lat i trapi mnie pytanie odnośnie chronicznych napięć mięśniowych. Pojawiły się już chyba pod koniec podstawówki. Później każda nowa szkoła czy praca potęgowała je, z uwagi na liczne przypadłości takie jak lęki, roztrząsanie problemów, życie marzeniami, nieśmiałość, problemy z nauką, koncentracją,…
- Witam, niedawno miałam złamana V kość śródręcza i chciałabym w jakiś sposób ją zabezpieczyć (miałam na myśli plastry) gdyż zbliża mi się kolejny mecz. Czy jest taka możliwość i jaki byłby koszt?
- Występują u mnie ciągłe lęki że nie pamiętam pocałunku kiedy wypije alkohol. Pamiętam mniej więcej co mowilam jak wrocilam do domu ale ciągle wydaje mi sie ze moge tego nie pamiętać, a martwi mnie to poniewaz mam wspaniałego chlopaka ktorego bardzo kocham. Czy to jest w ogóle mozliwe?
- Czy możliwe jest żeby od sierpnia 2017 roku mógł wykształcić się wrzód trwaienny? Gastroskopia wykonywana wtedy wykazała zapalenie żołądka i bakterię. była eradykacja i biore do tej pory leki ipp.Moje objawy to: ciężkośc na brzuchu wzdjęcie odbijanie. czy może tu jest winna wątroba lub trzustka.
- Mam 26 lat jestem lecze się od urodzenia na niedoczynnosc tarczycy chcialabym zajsc w ciążę martwi mnie to że co jakiś czas moje tsh wynosi powyżej 50 albo w granicach 100 oczywiście omijalam często zapomniałam o lekach cały czas lecze się na euthyroxsie 100 teraz dostalam 125 i też nie przyjmuje…
- Pierwszy raz kiedy corka w lutym 2014 byla u okulisty byla diagnoza zesiatkowka ktora sie odklejala sama sie wchlonie byla jeszcze dwa razy u lekarza po 3 miesiacach od wizyty miala operacje opierscienienia lecz zanim to nastapilo siatkowka sie odkleila do plamki zoltej obecnie jest przylozona…
- Kto może wydać opinię czy mam do czynienia z pedofilią dokonywaną na wnuczce,na podstawie notatek opisujących zachowanie dziecka i matki,nagrań z rozmów z dzieckiem i spraw sądowych
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.