Jestem w ciazy test pozytywny. Niestety nie widać pęcherzyka w macicy, lecz widac jakis pecherzyk w
1
odpowiedzi
Jestem w ciazy test pozytywny. Niestety nie widać pęcherzyka w macicy, lecz widac jakis pecherzyk w jajniku.Lekarz wyliczył ciążę na 5 tydzień, 3 tygodnie po zaplodniuniu. Czy jest możliwe że pęcherzyk w jajniku to pozostałości to pęcherzyku Graffa A brak pęcherzyka w macicy może być spowodowany zbyt wczesna ciąża?
Może tak być, trzeba sprawdzić w usg po tygodniu
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jak dlugo powinnam brac augmentin na ropne zmiany skóry ? W jakiej dawce?
- Jestem w 7 miesiącu ciąży i mam pytanie czy moze mi moja fryzjerka zaufana pofarbowac włosy bo juz mam taki odrost a niektore moje koleżanki co urodziły normalnie farbowały ale niektorzy odradzają. I nie wiem co mam zrobić. Życzę miłego dnia.
- Mój 9-letni syn został dzisiaj omyłkowo zaszczepiony szczepionka na krztusiec - bezkomórkowa zamiast szczepionką na odre, Świnkę, różyczkę, które to szczepienie jest przewidziane w kalendarzu szczepień w 10 roku życia. Szczepienia na krztusiec nie powinno być. Ostatnie szczepienie na krztusiec…
- Lat 45, Skrócenie cyklu poniżej 20 dni, obfite krwotoczne miesiączki, w badaniu hormonalnym estradiol powyżej 500 pg/ml (norma do 300), reszta prawidłowo, przeciwwskazania do terapii hormonalnej. Ja leczyc?
- Jakieś 3 tygodnie temu zauważyłam zmianę na szyi (różowo-żółtawą), w ciągu tygodni rozprzestrzeniły się one na całej szyi, nigdzie indziej. Również jakieś 3/4 tygodnie temu drapało mnie w gardle i było zaczerwienione, nie do końca przeszło, mimo brania antybiotyków. Czy plamy na szyi mogą być…
- Mam 18 lat, trenuję sprinty i skok w dal. Od kilku miesiecy nie trenuje poniewaz czuje bol w okolicach biodra, najwiekszy na prawej pachwinie, do tego prawy pośladek, prawa część wnetrza odbytu, czasem czuje zginacze bioder oraz mm kulszowo goleniowe (wszystko z prawej strony). Odcxuwam też bóle…
- Mój mąż od ponad roku ma problemu że skora prawej dłoni i stóp, na lewej bardzo rzadko są to miejsca jak na zdjęciu, dermatolog nie wiedzą co to jest maści przepisami Ale nic nie dają e bąble ropne oraz brązowe kropki I robią się rany w gorących miejscach Proszę o pomoc
- Moja córka miała rumień wędrujący, wykonałyśmy badanie i wyszła bolerioza. Dostała antybiotyk . Po skończonej kuracji zrobiłam kontrolne badania i wyszło metodą elisa dodatnia natomiast metodą western- blot ujemnie. Po kolejnej konsultacji z lekarzem zrobiłam kolejne badanie i wyszło odwrotnie.…
- Na ostatniej wizycie kontrolnej lekarz odstawił mi lek Bisocard 5mg (1 tabletka rano, 1 tabletka wieczorem). Zastanawiam się ile utrzymuje się ten lek w organizmie ? Ile czasu od odstawienia mogę pójść na zabieg laserowy acne ?
- Mam duza wade wzroku i cienkie rogiwki po lasiku cxy moge nosic soczewki zamiast okularów
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.