Jestem w 28tyg ciąży i mam mięśniaka 15cm, który jest po prawej stronie, dziecko jest po lewej na do
Jestem w 28tyg ciąży i mam mięśniaka 15cm, który jest po prawej stronie, dziecko jest po lewej na dole. Kiedy spie na prawym boku mięśniak mnie uwiera, a boje się spać na lewym ze zgniecie dziecko. Czy mogę spać normalnie na lewym boku i nic złego się nie stanie?
1 odpowiedź
Pozycja na lewym boku jest dla ciężarnej najlepsza, wtedy rosnąca macica nie uciska na duże naczynia krwionośne w jamie brzusznej. Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

