Jestem po operacji tarczycy - mam tylko prawy płat tarczycy. leczę się na niedoczynność - euthyroxem

1 odpowiedzi
Jestem po operacji tarczycy - mam tylko prawy płat tarczycy.
leczę się na niedoczynność - euthyroxem 50 i 75, moje wyniki są w normie, ale wiadomo, że wyniki FT3 i FT4 na poziomie 50% , TSH poniżej 2, ukazują najlepiej działającą tarczycę.
niestety teraz moje hormony są na poziomie FT3 - 13,9 %, FT4 - 6,64% TSH 0,722 (przy 75 euthyroxu)
ostanio miałam FT3 23%, FT4 12%, TSH 1,565 (przy 50 euthyroxu).
wróciłam do dawki 50, ale proszę o pomoc jak poprawić działanie tarczycy, aby hormony były na poziomie 50%, ponieważ źle się czuję i znowu tyję.
Szanowna Pani, najlepiej poprawić działanie tarczycy przywracając jej sprawność i rezygnując z Eutyroxu, który pośrednio zabija tą resztę tarczycy, która Pani została. Nasz system immunologiczny jest tak cudownie skonstruowany przez naszego Stwórcę, że wystarczy mu stworzyć odpowiednie warunki i nie przeszkadzać, by sam wziął się do pracy i naprawił wszystkie dysfunkcje. Jeżeli chciałaby Pani wiedzieć więcej, to kontakt telefoniczny do mnie jest na stronie: klinikazdrowienia.pl, można także pisać na: boguslaw.bienias(at)gmail.com
Pozdrawiam, Bogusław Bienias