Jestem niepelnoletnia

1 odpowiedzi
Jestem niepelnoletnia i czy w związku z tym na wizytę u psychologa muszę przyjść z opiekunami? Czy o zgłoszeniu na policji molestowania zostaną powiadomieni rodzice? Nie potrafię mówić o tej sprawie, czy mogłabym przyjść na policję z osobą która opisze całą sytuację za mnie? Proszę o pomoc
Witam,
zgodnie z prawem, podczas spotkania z osobą niepełnoletnią powinien być obecny rodzic bądź opiekun prawny tej osoby. Jednakże w sytuacji kryzysowej możliwa jest interwencja psychologiczna bez obecności rodziców jednakże po interwencji, rodzice musza zostać poinformowani o fakcie podjęcia interwencji psychologicznej względem ich dziecka oraz przysługuje im prawo do pełnego wglądu w treści jakie poruszane były podczas wizyty.

Co do zeznań na policji niestety ale musza być one złożone osobiście przez Panią, składanie zeznań będzie odbywać się w towarzystwie psychologa policyjnego. Zapraszam do kontaktu email radek.szafranski075@wp.pl albo bezpośrednio podczas wizyty, wspólnie uda nam się wyjść z tej niełatwej sytuacji.

Pozdrawiam
Radek Szafrański
Psycholog, Psychoterapeuta
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.