Jestem na początku 27 tygodnia ciąży. Ostatnio zrobiłam test obciążenia glukozą 75 g. Wynik na czczo

1 odpowiedzi
Jestem na początku 27 tygodnia ciąży. Ostatnio zrobiłam test obciążenia glukozą 75 g. Wynik na czczo 94,9, po 1 godzinie 128 a po 2 godzinie 151,8. Przy czym nie wiedziałam i nikt mnie nie poinformował, że po wypiciu glukozy muszę cały czas siedzieć. Prawie ciągle spacerowałam. Dzień przed jadłam praktycznie same słodycze do godziny 20 a o 23 wypiłam jeszcze pół szklanki soku. Położyłam się spać o 1, a na czczo krew miałam pobraną o godzinie 9. Czy jest możliwe że wpływ na wyniki miało złamanie takich zasad? Czy nie ma to większego znaczenia? Badanie powtórzę. Z góry dziękuję za odpowiedź
niestety wysilek fizyczny po obciążeniu 75 glukozy ma wpływ na wynik krzywej która nalezy wykonac na normalnej diecie /obciązona tez węglowodanami prostymi.Test trzeba powtórzyć