Jestem facetem i lubię przebierać się w damskie ciuchy. Raz na jakis czas lubie założyć spódnicę, sz

3 odpowiedzi
Jestem facetem i lubię przebierać się w damskie ciuchy. Raz na jakis czas lubie założyć spódnicę, szpilki i sprawia mi to przyjemność. Nie dawno dowiedziała się o tym Żona i nie jest fajnie. (ukrywałem to wiele lat bo temat jest dla mnie bardzo krępujący.) Sex od dłuższego czasu nie istnieje, wcześniej jak zakladała spódnice podniecalo mnie to bardziej i sex był czesciej. Czy jest lekarz który mógłby coś poradzić?
Szanowny Panie,

jest osoba, która specjalizuje się w wymienionych powyżej kwestiach – p. Katarzyna Bojarska (adiunkt na Uniwersytecie Gdańskim, współpracuje również z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym).
Na pewno, by udzielić Panu adekwatnego wparcia należy zebrać dodatkowe informacje, zwłaszcza gdy nie mamy do czynienia z objaśnieniem, co Pan rozumie pod słowem przyjemność. Czy jest ona zw. z chwilowym odczuwaniem przynależności do płci przeciwnej, bez chęci bardziej trwałej zmiany płci i bez pragnienia operacyjnego potwierdzenia tej zmiany, czy też chodzi Panu o przyjemność zw. z podnieceniem seksualnym? Od tego m.in. zależy postawienie poprawnej diagnozy.

Z uszanowaniem,

dr Monika Gmurek

Dzień dobry,
seksuolog będzie właściwym wyborem w przypadku transwestytyzmu fetyszystycznego.
Pozdrawiam ES
Moim zdaniem wskazana byłaby wizyta u seksuologa, który zbierze dokładny wywiad psychologiczny i seksuologiczny i określi naturę Pana trudności oraz zaproponuje odpowiednią terapię.