Jestem dziewczyną. Mam 18 lat. Mój problem polega na tym że wypadają mi włosy poprostu zawsze zostaj
1
odpowiedzi
Jestem dziewczyną. Mam 18 lat. Mój problem polega na tym że wypadają mi włosy poprostu zawsze zostają na grzebieniu i w wannie. Po za tym bardzo mi się przeżadziły. Od zawsze miały tendencję do przetłumaczenia się ale mniej wypadły chociaż prawie zawsze mi wypadły . Myje je 2 razy na tydzień ponieważ nie lubię widoku sporej ilości włosów które mi wypadły. Nie wypadają one razem z cebulkami przynajmniej mi się tak wydaje. Mam też problem z łupieżem. Jest widoczny ponieważ rozypuje się i spada z głowy lub widać go na włosach. A po za tym swędzi mnie od niego głowa. Szampon przeciwłupieżowy mi pomagał ale tylko gdy go odłożyłam i zaczęłam stosować inne szampony łupież znowu się pojawił. Jakie mogą być przyczyny takich problemów i jak je zlikwidować? Z ciekawości chciałbym też zapytać czy stosowanie szamponu przeciwłupieżowego do włosów które nie mają łupieżu może im szkodzić.
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- jestem po 40 mam penisa w spoczynku 3 cm co jest przyczyna i czy mozna towyleczycprosze oporade
- Czy podczas gdy zażywam Naltex mogę również wziąć Theraflu Extragrip? pozdrawiam
- Od 6 lat mam problemy z jelitami,wszystko się zaczęło od trudnych przeżyć. Byłam u lekarza,który po wywiadzie ustalił że to jelito drażliwe,gastrolog zbadał brzuch i też potwierdził że to jest na tle nerwowym.Dodam za od tego czasu cierpię na lęki przed chorobami,ciągle myślę że to nowotwór i…
- Na rutynowym usg brzucha, na wyniku mam zapis - w NP struktura 29 mm, Izoechogenna, unaczyniona niejednoznacznie do przerośniętej kolumny bretina. Lekarz zalecił kontrole za 2-3 m-c. Czy z takiego opisy wynika ze jest to przerośnięta kolumna czy nie? Reszta parametrów ok
- Od paru tygodni mam podkrążone oczy, czuję się ogólnie osłabiony, ciężko mi się skupić. Raz na parę dni potrafi mnie zakłuć raz z lewej, raz z prawej strony zaraz pod żebrami oraz zdarzyło się też, że czułem ból na samym dole brzucha po lewej stronie w łączeniu nogi z brzuchem. Do jakiego lekarza…
- Mam 35 lat. Ostatnio mam gorszy nastrój i łatwo wpadam w gniew, zarówno w domu jak i w pracy. Staje się wtedy złośliwy i uszczypliwy. Czasami wpadam w obojętność, jak coś mi się wkręci. Kilka lat temu nie chciałem żyć i miałem próbę samobójczą. Jestem w związku od 3 lat i od tego czasu jest lepiej,…
- Mam34 lata i jestem po 2 cc.Mam ochote na sex ale ale jedyna przyjemność to ta bliskość emocjonalna z mężem lubie jak mnie dotyka i tyle nie mam orgazmu zdaża się1 na rok albo żadziej.ostatnio to nawet czułam ból byłam u lekaża pomogło w sęsie że nie boli. Mam wrażenie że nie mam czucia w pochwie.jest…
- Mam pytanie czy opuchlizna po szyciu palca jest normalna utrzymuje się już 2 dzień i zastanawia mnie to czy jest to normalne
- Od 3 lat mam problem z bólem głowy, miałem zabieg na przegrodę nosową, lecz nie ma żadnej poprawy. Także ciężko mi się oddycha
- Chciałam się zapytac czy badanie ABR jest w jakimś stopniu szkodliwe i czy może nieść za sobą jakieś komplikacje ? Ponieważ moje dziecko zostało na to badanie skierowane. Syn wolniej się rozwija i ma zaburzenia rozwojowe czy to mu nie zaszkodzi ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.