jestem bezsilna

1 odpowiedzi
witam.Chciałabym zasięgnąć informacji.Jestem samotną matką od 3 lat.Mieszkałam w Szkocji i niedawno wróciłam do Polski.Ojciec dziecmi nie interesowal sie losem dzieci i uciek do Polski po zapadnięciu wyroku o przemocdomową .Znęcal się nade mną .Dostałam alimenty ktorych nie płacił bo wyjechał.Kiedy wróciłam to nagle wielki tatuś .Wniosłam pozew o alimenty i nagle zechcial dzieci widywać.Widywal je co 3 tygodnie bo zawsze cos wypadalo i rzadko kiedy ma czas dlanich.Ostatnio sie dowiedzialam ze bierze ich tylko dlatego bo chce wymusic na nich jakies sytuacje.Nagrywa ich i mowi im jaka to ja nie dobra jestem.Nie wiem co mam robic,bo miesza moim dziecią w glowie..a dziecko jak to dziecko z usmiechem na twarzy za cukierka zrobi wszystko.Może mogła bymipani powiedziec cow tej sytuacji zrobic?dodam ze nigdy nie mialam opieki spolecznej na glowie .On ma problemy z prawem i jak tak dalej bedzie wymyslal to ja nie wiem . Boje sie ze przez jego glupie zachowanie narobi mi niepotrzebnych probleów. Dzieci są tez za nim mimo tegoze nie spedza z nimi wiele czasu9tęsknią) nie widza jego przebieglych sytuacji..widza tylko te dobre. Syn 4 latka córka 5
Witam,
dzieci są jedyna ofiarą sytuacji i trudno się dziwić, że szukaja kontaktu z ojcem, bo po prostu jest ojcem. To jeszcze maluchy, które widzą tylko rodzica i nie mają świadomości manipulacji...
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.