jestem 45 letnim facetem mocno otylym.wiem musze zrzucic wage i tluszcz.natomiast mam pytanie o powi

1 odpowiedzi
jestem 45 letnim facetem mocno otylym.wiem musze zrzucic wage i tluszcz.natomiast mam pytanie o powiekszanie, a dokladniej o rzedluzanie czlonka. nie interesuje mnie pogrubianie kwasem hialuronowym czy tez wszczepianie tluszczu dla zwiekszenia objetosci.jak wiadomo penis nie jest idealnie okragly ale mam srednice od 5 do 5.5cm... tak ze grubosc mi wystarczy.natomiast dlugosc mnie interesuje.w czasie erekcji osiagam dlugosc rzedu 8-9 cm... jeszcze w latach 90tych czytalem gdzies o metodzie wydluzania przez zrobienie jakby walca ze skory a nastepnie napelnieniu go tluszczem... czy ta metoda rzeczywiscie istnieje ? czy i gdzie jest wykonywana? ile kosztuje? jak dokladnie sie ona nazywa, chcialbym tez poznac wszelkie zalety jak i wady tej metody.
Z szacunkiem
Istnieje kilka sposobów by Panu pomóc. Obawiam się jednak, że trzeba Pana fizycznie obejrzeć. Opis Pana penisa nie wystarczy.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.