Jestem 4 tydzień po poronieniu 12 tc. (zabieg łyżeczkowania) kilka dni po zabiegu krwawiłam, byłam w
Jestem 4 tydzień po poronieniu 12 tc. (zabieg łyżeczkowania) kilka dni po zabiegu krwawiłam, byłam w 2 tygodniu od zabiegu na kontrole u ginekologa, wszystko ok. Kochaliśmy się z mężem w 3 tygodniu od zabiegu (stosunek przerywany, bez zabez) po stosunku miałam różowe plamienie + małą złuszczoną tkankę (?) czy to jeszcze końcówka po zabiegu? co jeśli zaszłabym teraz w kolejną ciążę? ogólnie pobolewa mnie lewy jajnik (mam zespół policystycznych jajników - lewy jajnik ) .Dziś zaobserwowałam u siebie wydzielinę taką jak przy owulacji...Jest możliwość abym miała owulację? miesiączki od zabiegu jeszcze nie dostałam. Czy to normalne ?
1 odpowiedź
Ciąża na tym etapie jest mało prawdopodobna, aczkolwiek nie jest wykluczona. Proszę skonsultować się z lekarzem celem badania ultrasonograficznego i ewentualnego poszerzenia diagnostyki o badania laboratoryjne. Wykonanie testu ciążowego może dać fałszywie pozytywny wynik!
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

