Jesli na znamieniu widac malutki guzek co to moze oznaczac?

4 odpowiedzi
Jesli na znamieniu widac malutki guzek co to moze oznaczac?
Ocenę znamion dokonuje się w gabinecie podczas badania dermoskopowego. Polega ono na oglądaniu znamion pod specjalną lupą. Dopiero po takim badaniu można stwierdzić co dalej

Witam,
Opis zbyt skapy zeby ocenic. propobuje wykonanie badania dermoskopowego
pozdrawiam
Karolina
Dzień dobry,
proszę zgłosić się do dermatologa, który obejrzy zmianę w dermatoskopie.
pozdrawiam serdecznie
OJ
Dzień dobry
Aby postawić diagnozę, przede wszystkim należy zrobić badanie dermatoskopowe.
Pozdrawiam
Marek Laskowski