jedno jadro

5 odpowiedzi
witam serdecznie
mam jedno jądro i wstydze sie kontaktów z kobietami, jestem po rozstanu z zoną
pozdrawiam
Witam, ciekawe jaka jest przyczyna. Czy nie zstąpiło czy coś innego. Generalnie nie powinno to dawać znaczących efektów w życiu erotycznym z wyjątkiem problemu estetycznego.
lek. Magdalena Sochacka

O trudnościach, które Pan odczuwa warto porozmawiać. Oprócz odczuwanego wstydu, o którym Pan pisze, może przeżywać Pan wiele innych emocji związanych np. z rozstaniem. Sugeruję Panu zgłosić się na konsultację do psychologa, psychoterapeuty i porozmawiać o tym, co Pan odczuwa.
Witam,

Zachęcam do pracy osobistej z psychoterapeuta czy seksuologiem. Pierwszy etap to akceptacja siebie i praca nad stabilnym poczuciem własnej wartości.

Życzę wszystkiego dobrego,
BMB
Witam. Nie zadał Pan pytania. Nawiązując do uczucia wstydu, który odczuwa Pan w kontaktach z kobietami zachęcam do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, który pomoże Panu zmienić sposób myślenia o własnym ciele i nabrać pewności siebie. Taka terapia nie musi trwać długo, a może Panu bardzo pomóc. Pozdrawiam serdecznie.
Warto przeprowadzić diagnostykę i zlokalizować drugie jądro - jeśli nie zstąpiło i zatrzymało się w kanale pachwinowym lub brzuchu to jest to wskazanie żeby je usunąć, gdyż w takim jądrze "szczątkowym" jest zwiększone ryzyko powstania raka jądra. Proponuję także Panu wszczepienie protezy jądra, która odpowiednio dobrana rozmiarem będzie wyglądac jak normalne jądro - dla niewprawnej ręki nie do odróżnienia. Zabieg nie jest skomplikowany, więc nie ma się Pan czego obawiać. Kwestie odbudowy pewności siebie w relacjach z kobietami polecam wizytę u psychologa/psychiatry - seksuologa. Pozdrawiam.