Jako że jestem już po operacji piersi miesiąc, myślami jestem już przy powrocie do aktywności fizycz

1 odpowiedzi
Jako że jestem już po operacji piersi miesiąc, myślami jestem już przy powrocie do aktywności fizycznej sprzed zabiegu. Wiem że należy odczekać min. 3 miesiące z intensywnymi treningami jednak nurtuje mnie głównie, na ile po wszczepieniu implantów (mam mentory anatomiczne 345) można ćwiczyć z dużą intensywnością. Chodzi mi o tu głównie o treningi spalajace tkankę tłuszczową typu tabata - wysiłek na ok 70/80 % intensywności z ćwiczeniami typu szybkie pajacyki, przysiady do podporu i przysiad z wysokiem w górę itp. lub intensywne bieganie z kolanami wysoko. Wiem, że należy przy tym mieć odpowiedni stanik antyshock ale z punktu widzenia chirurga - na ile zrośnięty z tkanką implant po długim czasie rekonwalescencji ma szansę zostać na swoim miejscu przy tego typu wysiłkach. Czy ćwiczenia w staniku antishock minimalizują to ryzyko?
Witam,

Do 3-ech miesięcy po operacji może Pani uprawiać sport ,ale dla relaksu nie dla wysiłku.