Jakiś czas temu mocno uderzyłam małym przedmiotem w stopę od wewnętrznej strony, krwawienie było lek

1 odpowiedzi
Jakiś czas temu mocno uderzyłam małym przedmiotem w stopę od wewnętrznej strony, krwawienie było lekkie ale uraz był bolesny. Smarowałam lioton tysiąc i spuchnięcie zmniejszało się. Z czasem w ogóle przestało boleć. Jednak od kilku dni odczuwam czasem bol przy chodzeniu i wyczułam gruby guzek w miejscu urazu. Jest jasny i bolesny przy dotyku. Czy to krwiak, blizna przerostowa czy coś innego?
lek. Dionizy Halasa
Chirurg
Tomaszów Lubelski
Odpowiedź może spóźniona z przyczyn obiektywnych.
Opisywany guzek może być krwiakiem podokostnowym.Boleny bo okostna bardzo bogato unerwiona.Rtg stopy wskazane dla celów orzeczniczych i oczywiści do dalszego leczenia.
Chociaż czas tu jest najistoniejszy.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.