Jakiś 1.5 miesiąca temu podczas grania w koszykówkę, wpadłem kciukiem na kolegę
1
odpowiedzi
Jakiś 1.5 miesiąca temu podczas grania w koszykówkę, wpadłem kciukiem na kolegę, na drugi dzień palec był opuchnięty.
Pojechałem do znajomego kręgarza, który wstawił kciuk (nie wiem czy poprawnie), ale opuchlizna zeszła.
Niestety, podczas naciskania kciukiem na różne elementy pojawia się ból, w stanie spoczynku potrafi zaboleć już w łokciu i promieniuje na rękę.
Kciukiem mogę ruszać "dookoła" bez bólu, jedynie pojawia się, przy nacisku.
Do jakiego specjalisty mógłbym się w tym przypadku zgłosić?
Pojechałem do znajomego kręgarza, który wstawił kciuk (nie wiem czy poprawnie), ale opuchlizna zeszła.
Niestety, podczas naciskania kciukiem na różne elementy pojawia się ból, w stanie spoczynku potrafi zaboleć już w łokciu i promieniuje na rękę.
Kciukiem mogę ruszać "dookoła" bez bólu, jedynie pojawia się, przy nacisku.
Do jakiego specjalisty mógłbym się w tym przypadku zgłosić?
Do ortopedy.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem ostatni dzień na wakacjach (trwały tydzień) i niestety spożywam o wiele więcej kalorii niż dotychczas oraz nie wykonuję treningów, które na co dzień wykonuję w wymiarze 50 min/dziennie przez 5 dni w tygodniu. Czuję przeciążenie żołądka i zastanawiam się, czy po powrocie do dawnego trybu…
- Tata przyjmuje lek Glucophage 850 mg, mimo to jego glukoza na czczo wynosi około 110, czasem nawet do 120. Czy to normalne? Czy dawka leku powinna być zmieniona? A może trzeba pogłębić diagnostykę? Jakie badania należy wykonać? Dziękuję za odpowiedź.
- Od kilku miesięcy cierpię na zaburzenia depresyjno lękowe i do tego również doszła bardzo silną derealizacja i depersonalizacja, która uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Jakie leki są najbardziej skuteczne, aby pozbyć się tego?
- Miałem mały ubytek na zębie nr 5 z dołu. Po zaleczeniu ząb nie bolał i wszystko było ok. Trzy tygodnie później ugryzłem bułkę z ziarnem, ziarno było dość twarde i pod dziwnym kątem dostało się miedzy obie piątki. To zagryzienie spowodowało lekki ból górnej piątki który po 2 dniach ustąpił. Trzeciego…
- Czy można się często schylać kilka dni po operacji przepuchliny metoda lichtenstein.
- Czy istnieje interakcja miedzy suplementami takimi jak ashwagandha, olej z wiesiołka a olanzapiną ?
- Chciałabym się umówić na pierwsza w życiu wizytę u ginekologa, aby dopasować tabletki antykoncepcyjne. Jaki typ wizyty powinnam wybrać?
- Wyniki 1 badania TRUS - "stercz obrzęknięty" lekarz stwierdził zapalenie, wyniki 2 badania TRUS - vp 27 inny lekarz stwierdził, że z wiekiem się powiększa i wszystko jest w porządku, jakie są jeszcze badania, które mogłyby to rozstrzygnąć?
- Od tygodnia czuję duży ból przy wyrastaniu ósemki. Towarzyszy temu ból gardła, szczęki, dziąseł i rany na policzku. Na rany stosuję dezaftan. I tutaj jest moje pytanie, czy są jakieś maści/żele znieczulające albo mocno przeciwbólowe na tą ósemkę bez recepty? Niestety stomatolodzy nie przyjmują.…
- Od pewnego czasu mam raczej poważne problemy ze wzrokiem mianowicie od jakiegoś roku zaczęły pojawiać się męty i ich liczba stale rośnie. Towarzyszy przy tym ból oczu, szum optyczny, powidoki i od jakiegoś czasu zauważyłem też całkiem przypadkiem, że gdy zamknę jedno oko i popatrzę się na jasny…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.