Jakie są koszty założenia stałego aparatu ortodontycznego?

10 odpowiedzi
Witam serdecznie. Jestem zainteresowana Pani ofertą i chciałabym dowiedzieć się więcej szczegółów na temat stałego aparatu ortodontycznego. Jakie są ceny za aparat, czy istnieje możliwość rozłożenia całej sumy na raty? Czy pierwsza wizyta jest płatna oraz czy aby z niej skorzystać trzeba być umówionym na konkretny termin?

Pozdrawiam serdecznie.
Aparaty stałe to szerokie pojecie, a wiec różne ceny. Ale ten najbardziej popularny ap. cienkołukowy metalowy koszt 1700. Co do rat, to ew. jest ustalane indywidualnie na wizycie. Pierwsza wizyta jest platna. Konsultacja 60zł, jeżeli brane sa wyciski na modele dgn. to w sumie 120zł. Tak trzeba umowic się na konkretny termin. Pozdrawiam. Justyna Landowska

Zapraszam na bezpłatną konsultację. Aby się na nią umówić zadzwonić pod numer telefonu podany na stronie internetowej ortodentica, tam też znajdzie Pani dokładny cennik. Koszty aparatu można rozłożyć na raty.
Pozdrawiam Magdalena Orczykowska
Witam. Podstawowy stały metalowy aparat ortodontyczny na jedną szczękę to koszt 1600 zł. Kwestie finansowe omawiane są z lekarzem prowadzącym na wizycie. Pierwsza wizyta to wizyta konsultacyjna, na którą trzeba się umówić- koszt samej konsultacji - 70 zł. Pozdrawiam
Witam. Aby zakwalifikowac Pania do leczenia ortodontycznego konieczna jest konsultacja i badanie. Na taka wizyte trzeba sie umowic telefonicznie. koszt konsultacji to 100zl, zdjecie panoramiczne 50zl, zalozenie aparatu 1300-2000zl w zaleznosci od rodzaju aparatu. Zapraszam na wizyte. Joanna Wasilewska- Tomica
Witam,
aby uzyskać więcej informacji konieczna jest wizyta u ortodonty.
PPozdrawiam
Witam. W ofercie niestety nie mamy aparatów ortodontycznych. Nie wiem czy nie zaszła pomyłka, bowiem pisze Pani do pana, a nie do pani ;) Pozdrawiam Golek Tomasz
Witam,
Dziękuje serdecznie za pytanie, nie zajmuje się jednak aparatami ortodontycznymi , ale mogę polecić lek. Barbarę Zawadę Czy mogę jeszczę jakoś pomóc ?
Pozdrawiam serdecznie
Nie jestem ortodontą.
Witam. Niestety nasz gabinet nie zajmuje się leczeniem ortodontycznym.Pozdrawiam
Witam , niestety nie zajmujemy sie ortodocja. pozdrawiam