Jakie badania wykonac przed wizyta? Hashimoto +tradzik

4 odpowiedzi
Dzien dobry. Choruje na Hashimoto. moje leczenie ogranicza sie do brania euthyroxu... czytalam wiele o tym, ze chorobe mozna wprowadzicw stan remisji a nawet wyleczyc. Nie chce z roku na rok podwyzszac dawki leku, chce znalezc przyczyne tej choroby. dodatkowo ostatnio mam ogrmny problem z cera-mnostwo zaskornikow i pryszczy.Polecila mi Pania moja dr ginekolog, wiem ze podchodzi Pani do organizmu czlowieka jako do calosci. Chce umowic sie na wizyte ale pisze tez z pytanim jakie badania powinnam wykonac zanim przyjde do Pani ma wizyte. Nie wiem czy Hashimoto i wysyp na twarzy maja ze soba cos wspolnego? Chce zrobic badania i przyjsc juz do Pani z wynikami , bo marze o zdrowej cerze.
mozna leczyc hashimoto homeopatycznie - dobrze miec poziom przeciwcial oraz T3 i T4

Witam.Myślę ze będę mogla Pani pomóc. Proszę zrobić przed wizyta morfologie krwi, poziom glukozy, TSH. Zapraszam
Pozdrawiam serdecznie. Niestety system przekierował do mnie pytanie, które nie leży w kompetencjach fizjoterapeuty.
Pytanie nie do mnie