Jaka to infekcja? Pomoc farmakologiczna bez recepty?

3 odpowiedzi
Witam, czekam na wizytę u ginekologa, która odbędzie się dopiero pod koniec listopada. Próbuję się uporać z nawracającym zakażeniem pochwy. Po skończonej miesiączce pojawiała się rzadka, przezroczysta, nierozciągliwa i bardzo obfita wydzielina. Następnie zamieniła się na bardzo gęstą, białą i równie obfitą. Ostatnie dwa tygodnie przed następną miesiączką były to brązowe upławy. Po tej miesiączce wydzielina jest żółta lub lekko brązowa. Jest to 8 dzień cyklu a plamienia rozpoczęły się od razu po skończeniu krwawienia miesiączkowego. Upławy nie są cuchnące, ale mogę określić że nie mają prawidłowego zapachu jaki powinien być przy zdrowej wydzielinie. Nic nie swędzi i nie boli. Zastanawiam się czy to może być infekcja mieszana, czy nie. Czy może to problem z hormonami.... Z pewnością dowiem się tego na wizycie ale jest jeszcze do niej daleko i chciałabym zapytać czy jest może jakiś środek dostępny bez recepty, który mógłby mi ewentualnie jakoś pomóc, bądź załagodzić objawy. Wiem że przyczyn może być bardzo wiele, ale może jest coś co by mi nie zaszkodziło ale mogło ewentualnie nieco pomóc. Jeśli to problem hormonalny to na pewno sama sobie nie pomogę, ale jeśli jest to infekcja to co mogło by mi pomóc w załagodzeniu objawów? Na jaką infekcję to wygląda?

Pozdrawiam,
Anna
Jest to jakieś nieporozumienie czekać z infekcją półtora m-ca na wizytę do ginekologa.
Przyjmuję w Bydgoszczy. Można się umówić przez znany lekarz albo bezpośrednio (nr telefonu na ginekologmichalak.pl)

Wygląda to na mieszaną, niespecyficzną infekcję. Proszę spróbować Hexatiab 2 x dziennie następnie Medivag 1 x dziennie dopochwowo. Do zobaczenia !
Witam
Proszę wcześniej umówić wizytę u lekarza i czekać do końca listopada.