Jaka może być doktorze geneza mojego bólu..?

1 odpowiedzi
Panie doktorze,miałam już okazję być Pana pacjentką. Pomógł mi Pan natychmiast, problem już nie powrócił .Tym razem szukam u Pana pomocy,z powodu powracającego co jakiś czas bólu,zaczynającego się nietypowo od prawej szczęki,schodzącego w dół,pod prawe żebro,opasujacego plecy..(niekiedy jest on silny w centralnej części pleców)..obejmującego i lewą stronę,powracającego w okolicę żołądka..(nie wyżej,nie mostek,ani klatka piersiowa..Ten ból niekiedy utrzymuje się nawet powyżej 2 godzin..Połykam NoSpę,piję wtedy dziurawiec, Verdin Fix..Nie mogę wtym czasie się położyć,ponieważ ból nasila się..Pochylenie do przodu,oparcie się o cokolwiek,szybkie oddechy..powodują ulgę, oraz to , że za jakiś czas.mija.. Od kilku lat, biorę Controloc 20mg..Nie ma helicobacter pylori,robiłam badanie jakieś 2 lata temu..Co to może być? Czy mogę liczyć na Pana pomoc? Czy spróbowałby mi Pan pomóc..?
Z opisanych przez Panią dolegliwości najbardziej prawdopodobną przyczyną dolegliwości może być kręgosłup. Proponuję wykonać szczegółową diagnostykę. Co do żołądka, jeśli są jakiekolwiek dolegliwości sugerujące schorzenia żołądka należy wykonać gastroskopię. Ona odpowie czy jest zdrowy czy nie. Pozdrawiam serdecznie