Jaką antykoncepcję wybrać?
Witam, chciałam zapytać o antykoncepcje. Jestem po 2 porodach (2014) ost. Przed ciążą miałam tabletki, ale źle się czułam, nie umiałam dobrać odpowiednich i teraz zastanawiam się nad wkładką tylko zależy mi na tym żeby nie przytyć, ponieważ uprawiam sport? Czy wkładka jest odpowiednia?
1 odpowiedź
Witam Szanowna Pani, jest kilka możliwości długotrwałej antykoncepcji. Dostępne są również wkładki domaciczne ze znacznie zredukowaną ilością hormonów. Po więcej szczegółów zapraszam na konsultację - rejestracja on-line poprzez stronę : www serafinclinic pl Z wyrazami Szacunku dr Dawid Serafin
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

