Jak z duzego neurotyzmu znalezc s zycia, miec bliskosc z kobieta bez

2 odpowiedzi
Jak z duzego neurotyzmu znalezc s zycia, miec bliskosc z kobieta bez ciarek na plecach? mozna tez kobiete mniej wrazliwa znalezc ale czy wtedy bedzie takie piekne porozumienie dusz - soulmate?
Partnerzy nie powinni być dla siebie terapeutami, każdy ma swój kawałek do przepracowania, by relacja mogła ,,dobrze karmić". Jeżeli Pan ma wysoki poziom neurotyzmu, a wiemy, że jest to w dużej mierze podłoże genetyczne, pomocne może się okazać praca nad wyrażaniem własnych emocji, nie duszenie ich w sobie, Poprzez emocje możemy dojść do potrzeb, a tam się już może okazać, iż nie ma tam tylko miejsca dla kobiety o cechach WWO, ale także jest większa otawartość. Może pisanie dziennika myśli i uczuć na tym etapie okazało by się pomocne, pozwala to na wgłąd w siebie. Proszę także przyjrzeć się swojej samoocenie oraz przekonanń na temat świata. Czy mysli te są wspierające czy negatywne? Terapia poznawczo-behawioralna oferuje skuteczny sposób na wyeliminowanie autodestrukcyjnych mysłi oraz zniekształceń poznawczych zawartych w automatycznych myślach, króre często stoją na drodze do dobrego samopoczucia.
Pisze Pan o porzumieniu dusz, piękna idea, ale bardzo metaforyczna. Proszę roszerzyć te oczekiwania, próbować sobie przybliżyć to, czym dla Pana jest. Gdyż nawet jak się Panu przydarzy porozumienie dusz to, co Pan z nim zrobi dalej już zależy w dużej mierze od Pana.

Dzień Dobry, zachęcam do wizyty u specjalisty, aby szerzej omówić ten problem. Pozdrawiam serdecznie