Jak wyleczyc skutecznie przewlekła grzybice ?

1 odpowiedzi
Witam, mam ciagłe, nawracajace swedzenie warg sromowych i przedsionka pochwy. Byłam leczona przez kilku lekarzy ginekologow, bez skutku.przyjmowałam klotrimazol zarowno w czopkach jak i do smarowania, uzywalam kremu Pimafucort,mialam zastosowana terapie Betadine w czopkach dopochwowych, Flumycon doustnie i klotrimazol w kremie jednoczesnie.Po Flumyconie czulam ulge, jednak zalecano mi ja przyjmowac na pare dni przed miesiaczka, po jednej na miesiac, w trzech dawkach,byc moze to bylo za krotko..Po dluzszym czasie uswiadomiona przez przypadkowa rozmowe z dermatologiem, sama zaproponowałam ginekologowi zrobienie badania higieny pochwy. Badanie wykazało Streptococcus agalactiae (strep. group B,wzrost obfity, oraz candida albicans, wzrost obfity. Wtedy lekarz polecił mi zastosowac Betadine w czopkach, flumycon w tabl. oraz Klotrimazol w kremie. Niestety to nie pomoglo, wtedy lekarz zalecił mi tylko Klotrimazol w kremie i zalecił czekac jakies dwa miesiace. Rozmowe podsumował stwierdzeniem ze jak sie nasili, to pomyslimy. Mysle ze po prostu odpuscił.Jestem sfrustrowana i bezradna, szukajac kolejnego lekarza, prosze o pomoc. Pozdrawiam.
szanowna Pani, proszę sprawdzić poziom cukru, PRL i TSH. podaje Pani mało danych ogólnych / dotyczy całego badania fizykalnego regularności cyklu innych leków itd... po tylu próbach nie wyleczę Pani poprzez poradę internetową - proponuje osobisty kontakt. pzdr a

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.