Jak wyleczyc bul stopy

9 odpowiedzi
zapalenie sciegna przy stopie nie mozna chodzic bul przy chodzeniu. jak to leczyc.

pozdr.
nie da sie tego leczyć wirtualnie . Wskazane wykonanie RTG lub USG . Nalezy tez udać się do ortopedy

Odpoczynek / masaże wodne / rozciąganie / Nlpz
nie leczy się bólu przez internet, proszę skontaktować się z ortopedą
Najczęściej - jesli jest to zapalenie aseptyczne - leczymy środkami p-zapalnymi lub wykonaniem iniekcji przeciwzapalnej w okolice ścięgna. proponuję umówić się na wizytę do specjalisty
Pozdrawiam
Należy udać się do ortopedy, który wdroży odpowiednie leczenie na podstawie badań obrazowych. Niczego więcej niestety nie da się napisać.
Zapraszam. Trzeba Pana zbadać.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zbyt mało informacji żeby udzielić konkretnych wskazówek.
Proponuje wizytę u lekarza rodzinnego po leki przeciwzapalne i wizytę u ortopedy.
Najpierw należy wykonać RTG oraz USG celem określenia źródła dolegliwości i wykluczenia innych patologii. Dopiero wtedy można wypowiedzieć się na temat leczenia.
Witam,
chcąc uzyskać informację rzetelną należy poświęcić trochę czasu na opis dolegliwości, natężenia, lokalizacji itp.
Szanujmy się wzajemnie.