Jak wygląda zmiana lekarza w ciąży?

3 odpowiedzi
WitamJestem w 13 tygodniu ciąży i chciałabym zmienić ginekologa, ponieważ na ostatniej wizycie spotkała mnie bardzo nie miła sytuacja. Czy zapisując się teraz do innego lekarza potrzebuję całą kartę pacjenta od obecnego lekarza? W karcie ciąży mam wpisy dopiero od 11 tygodnia. A o ile się orintuje to po urodzeniu będę potrzebowała zaświadczenia od lekarza, że byłam pod opieką od 10 tygodnia ciąży (do becikowego). Czy wypisze mi to nowy lekarz?
powinna mieć Pani dokument potwierdzający, że wizyta odbyła się przed 10 tc - ma Pani prawo do kopii dokumentacji. pani decyduje czy chce Pani pokazać poprzednią kartę lekarzowi. pzdr a

w zasadzie w karcie ciazy beda wszystkie wyniki wpisane. zaswiadczenie do becikowego z pierwszego trymestru bedzie musial wystawic lekarz, ktory zajmowal sie Pania do tej pory.
Tak wypisze Pani zaświadczenie nowy lekarz na podst. karty ciąży. Idąc do nowego lekarza warto mieć dotychczasowe wyniki badań - to wszystko.