Jak wrócić do równowagi?
1
odpowiedzi
Dzień dobry,
mam problem. Jakiś czas temu wpakowałam się w nieprzyjemną relację. Mężczyzna z którym chciałam się związać na poważnie non stop mnie oszukiwał. Posuwał się w niektórych momentach nawet do kłamania, że jest śmiertelnie chory. Ja z uczucia do niego dawałam wplątywać się w jego gierki. Rozstawaliśmy się.. gdy ja zaczynałam wszystko sobie 'niby' układać w głowie on znowu zaczynał pisać. Pisanie w sumie które do niczego nie dążyło, a jedynie dawało mu satysfakcję. Psychopata? Nie wiem. Trudno określić i nie chcę się tu rozpisywać.
Minął już rok odkąd się znamy. I co? Ja nie mogę się pozbierać. Ciągle myślę. Upadła mi moja samoocena. Myślę o nim. Najgorsze jest, że przychodzą takie dni, że czuje totalną pustkę. Nie wiem w sumie po co żyję. Chociaż wiem, że mam przed sobą tyle jeszcze rzeczy do zrobienia. Czy ja może potrzebuje stałej pomocy psychologa, który pomoże my wyjść z tej patowej sytuacji w którą zapędziłam się sama z własnej głupoty?
mam problem. Jakiś czas temu wpakowałam się w nieprzyjemną relację. Mężczyzna z którym chciałam się związać na poważnie non stop mnie oszukiwał. Posuwał się w niektórych momentach nawet do kłamania, że jest śmiertelnie chory. Ja z uczucia do niego dawałam wplątywać się w jego gierki. Rozstawaliśmy się.. gdy ja zaczynałam wszystko sobie 'niby' układać w głowie on znowu zaczynał pisać. Pisanie w sumie które do niczego nie dążyło, a jedynie dawało mu satysfakcję. Psychopata? Nie wiem. Trudno określić i nie chcę się tu rozpisywać.
Minął już rok odkąd się znamy. I co? Ja nie mogę się pozbierać. Ciągle myślę. Upadła mi moja samoocena. Myślę o nim. Najgorsze jest, że przychodzą takie dni, że czuje totalną pustkę. Nie wiem w sumie po co żyję. Chociaż wiem, że mam przed sobą tyle jeszcze rzeczy do zrobienia. Czy ja może potrzebuje stałej pomocy psychologa, który pomoże my wyjść z tej patowej sytuacji w którą zapędziłam się sama z własnej głupoty?
Dzień dobry
Uważam, że wskazane by było skorzystać z pomocy psychologa. Zastanowić się wspólnie z jakiego powodu "ciągnie" Panią do osoby która oszukuje, szantażuje emocjonalnie itd. Czemu czuje Pani pustkę po osobie, która w ten sposób się zachowywała, czemu "dąży" Pani do spotkania z nim, zobaczenia go. Warto się nad tym pochylić aby zrozumieć swoje emocje i zachowanie i aby mieć "drogowskaz".
Pozdrawiam serdecznie
Alicja Maliszewska
Uważam, że wskazane by było skorzystać z pomocy psychologa. Zastanowić się wspólnie z jakiego powodu "ciągnie" Panią do osoby która oszukuje, szantażuje emocjonalnie itd. Czemu czuje Pani pustkę po osobie, która w ten sposób się zachowywała, czemu "dąży" Pani do spotkania z nim, zobaczenia go. Warto się nad tym pochylić aby zrozumieć swoje emocje i zachowanie i aby mieć "drogowskaz".
Pozdrawiam serdecznie
Alicja Maliszewska
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam Panią Doktor. Umówiłem się już na wizytę do Pani i tylko chciałbym się dowiedzieć czy trzeba się w jakiś szczególny sposób przygotować. To znaczy czy zwykła kąpiel to wszystko co wymagane. Pozdrawiam.
- Witam, mój problem to bolące piersi. Ból ma charakter bardziej rozpierający i jest inny niż ten przedmiesiaczkowy. Pojawia się ok 2-3 dni przed miesiączką i trwa aż do owulacji. Potem jest kilka dni spokoju i przed kolejną miesiączką pojawia się znowu. Trwa to już 4 cykl. Choruje na niedoczynność…
- Dzień dobry, Chciałam zapytać o przyczyny bólu głowy po kręceniu się. Dokładnie chodzi o taniec, w trakcie tańczenia i głównie po obrotach czuję mdłości, kręci się w głowie i straszny ucisk w głowie powodujący straszny ból przez co muszę przerwać taniec. W miarę dłuższych ćwiczeń ból się nasila…
- Witam Jestem w 2 ciąży.Pierwsze CC z powodu nadciśnienia i HSIL.Teraz jestem w 32 tyg. Od 14 tyg lecze sie na nadciśnienie biore 3 tabletek dopegytu i 2 staweranu.Mam tez cukrzycę ciążową regulowaną dietą jak narazie.Czy to sa wskazania do kolejnego CC.
- Witam.Mam problem z barkiem a dokładnie 5 razy zwichnąłem bark.Czy doktor zajmuje się leczeniem artroskopowym barku a jeżeli tak to jak długo czeka się na zabieg u Pana?Z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam.
- Dzień Dobry, Czy test Hpv u mężczyzn można zrobić poprzez badanie krwi? Jakie są metody badań na hpv u mężczyzn? Jak wygląda wynik, gdy nie ma wykrytego wirusa?
- Witam. Boli mnie oko, głównie w nocy, czuję piasek i ostre kłucie pod powieką, czasami jest problem z podniesieniem powieki. Krople na tzw suche oko nie wiele pomagają. Pozdrawiam Barbara
- Witam Na osemce pojawila sie malutka czarna kreska... czy to oznacza, ze zab zaczyna sie psuc I trzeba bedzie go usunac? Nie mam nic przeciwko, ale jestem po leczeniu ortodontycznym. Aparat zostal zdjety dobre pare lat temu, wiec czy musialabym zastapic tego zeba implantem czy osemki nie maja…
- Witam. Właśnie okazało się,że mam Candidie i gliste ludzką, czy to możliwe by codzienne szumy uszne były spowodowane pasożytami? Od dwóch lat zaczeły się pojedyńcze epizody kołatania serca i zatykania prawego ucha/szumu, w tym momencie są bardzo nasilone, czy to może byc przyczyna? czy te robale…
- 1. Czy w 7 dniowej przerwie w stosowaniu Nuvaring ochrona antykoncepcyjna jest zachowana? 2. Czy plamienia wpływają na skuteczność antykoncepcyjna krążka?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.