jak schudnąć sama nie daję rady

4 odpowiedzi
Witam serdecznie. Mam 43 lata mój wzrost 155 waga 90kg. Od paru lat przytyłam i nie mogę schudnąć od wszystkiego co zjem mam wzdęcia nawet od wody, czuję się spuchnięta. Brzuch mam duży jak w ciąży. Męczę się przy chodzeniu i każdej wykonywanej czynności. Proszę o ratowanie mi życia
Witam
Pani stosunek wagi do wzrostu jest mocno niepokojący. BMI wskaźnik wynosi 37,4 co oznacza otyłość 2 stopnia - a to już problem chorobowy. Z każdej sytuacji można wyjść i sobie poradzić, ale proszę pamiętać że taka otyłość wymaga dłuższej kuracji a wiem że każdy chciałby być już chudy po 2 tygodniach. Powinna Pani podjąć się specjalnej kuracji do której zachęcam w naszej Poradni Żywieniowej. Na kuracji nie może Pani chodzić głodna żeby nie było efektu jojo- o co zadbam ustawiając Pani posiłki. Zapraszam do kontaktu na stronie maciejewska.eu, mailowo dietetyk@maciejewska.eu lub kontaktu telefonicznego. Poradnia Żywieniowa w Bydgoszczy

Witam, bardzo proszę o kontakt bezpośredni, z pewnością będę mogła wówczas pomóc.
Witam, zapraszam na wykonanie kilku badań, które zlecę na wizycie. Jest kilka tropów, aby Pani pomóc. Jednak musimy się zobaczyć. Musze zobaczyć Panią i porozmawiaać szczegółowo o Pani dolegliwościach.

Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Witam,.. Zapraszam w takim razie na konsultację, gdzie sprawdzimy nawyki żywieniowe, zasugeruję, jakie badania należało by wykonać, by jeszcze bardziej precyzyjnie dobrać dla Pani plan żywieniowy, sprawdzimy nawyki żywieniowe, zrobię analizę składu ciała, która pokarze, jakie ma Pani nawodnienie, masę mięśniową, masę kości, ilość tkanki tłuszczowej itp.. Pozdrawiam, Agnieszka