Jak pozbyć się wypieków na twarzy?

4 odpowiedzi
Mam na policzkach bardzo silne rumienie związane ze słabymi naczynkami? Jak mogę się ich pozbyć?
Rumienia z policzków oraz widocznych rozszerzonych naczynek z policzków i skrzydełek nosa można pozbyć się za pomocą urządzenia IPL lub lasera naczyniowego. Jeden zabieg przynosi ogromna poprawę, ale dla idealnego efektu potrzeba z reguły 2-3 zabiegów. Zabiegi urządzeniem IPL (cała twarz - 500 zł) wykonuje w klinice Beauty Skin na ul. Pokornej 2 w Warszawie, a zabiegi laserem naczyniowym (cała twarz - 700 zł) w klinice Profemed, która mieści się w hotelu Marriott. Serdecznie zapraszam na konsultację:)

Rumień najczęściej jest wywołany rozszerzeniem drobnych naczynek podskórnych.Jedną z metod zamykania takich naczynek jest VPL.Zabieg wykonuje się jesienią,zimą bądż wczesną wiosną .Dla uzyskania dobrego efektu potrzeba najczęściej 2-3 zabiegów
Sugeruję wizytę: - 400 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Wybór metody usuwania rumienia uzależniony jest od przyczyny i stopnia zaawansowania zmian. Zazwyczaj dobre rezultaty przynosi zabieg laserowy. Jednakże ażeby stwierdzić co jest potrzebne konkretnemu pacjentowi trzeba go zobaczyć :) Zapraszam na konsultację i ewentualnie na zabieg laserowy
Jeżeli jest to typowy rumień na twarzy, poszerzone naczynka krwionośne to dobrą metodą jest światłoterapia czyli użycie lasera lub lampy IPL. Często leczenie wymaga kilku zabiegów i sporo cierpliwości ale efekty sa zadowalające.