jak nawiązać do profilu randkowego opisu i zdjęć u dziewczyny - pisanie wiadomość do dziewczyny mam z tym problem

6 odpowiedzi
Zastanawiam się czy nie pójść do uwodziciela, który zajmuje się poradami i wsparciem jak rozmawiać na portalach randkowych, czy na portalach społecznościowych, ale niestety nie stać mnie na nic ,jestem na rencie mam zasiłek. Chciałbym zapytać jak pisać wiadomość do dziewczyny ,jak nawiązać do opisu i profilu aby napisać do dziewczyny wiadomość i kiedy zapytać o spotkaniu z dziewczyną, kiedy wsiąść numer komórki mam stym problem, bo tylko pisze z dziewczynami a nie umawiamy się z nimi
Dzień dobry. Jedyny, co mogę Panu doradzić, to być sobą, autentyczną osobą, taką, jaką Pan jest. Beż udawania czy sztucznego kreowania swojego wizerunku. Stosowanie "sztuczek" w uwodzeniu w żaden sposób nie gwarantuje, że uda się utrzymać zawartą znajomość. Stosując "sztuczki" nie będzie Pan sobą i szybko zostanie to zdemaskowane.. Proszę uzbroić się w cierpliwość, być może jeszcze nie trafił Pan na właściwą osobę. Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha.

Witam
Zachęcam by pisać spontanicznie to co ci przychodzi do głowy. Bądź sobą, nie udawaj kogoś kim nie jesteś .
Po drugie staraj się zachowywać podstawowe zasady kultury osobistej, choć to pewnie wiesz :)
Po trzecie sprawdzaj w słowniku czy nie popełniłeś błędu w pisowni, dziewczyny są na tym punkcie przewrażliwione .
Nie czekaj zbyt długo na zaproszenie na spotkanie. Na żywo prędzej się okaże czy pasujecie do siebie.
Odwagi !!!
Dobry wieczór! Wydaje mi się, że poczucie braku umiejętności flirtu nie jest tutaj najważniejsze. Z jakiegoś powodu ma Pan trudność w inicjowaniu i utrzymywaniu relacji. Myślę, że warto poznać przyczynę takiego stanu. Niestety nie napisał Pan, w jaki sposób funkcjonuje Pan w relacjach innych niż damsko-męskie. Pozdrawiam.
Szanowny Panie, nie ma uniwersalnego wzoru na "skuteczne" rozmowy, tym bardziej za posrednictwem Internetu. To,co na pewno jest ważne, to aby pisał Pan prawdę o sobie i o swoich zamiarach.Poza tym im bardziej bezpośredni jest kontakt, tym bardziej prawdopodobne jest, że pozna Pan drugą osobę na tyle dobrze, by wiedzieć, czy chce utrzymywać z nią relację, warto by dążył Pan do rozmów "na żywo" albo na przykład przez wideokomunikatory (jak Skype). Powodzenia!
Szanowny Panie, nie wiem czy pójście do uwodziciela to dobry pomysł. Uwodziciele w mojej ocenie są to często ludzie, którzy mianują się tak, że się wyrażę "samozwańczo" i jedyne co ich cechuje to wysokie kompetencje społeczne i charyzma. Jestem sceptyczny co do ich merytorycznych umiejętności i wiedzy. Jeżeli ma Pan problemy w powyższych sferach dobrze by było udać się na jakieś warsztaty kompetencji społecznych lub udać się do psychologa, który niniejszy problem pomoże rozwiązać. Rozwiązaniem może być wspomniany trening kompetencji społecznych lub ogólnie praca nad relacjami. Wszystko też zależy czego Pan oczekuje, czy poszukuje Pan stałej relacji, czy przelotnego związku (czego osobiście i jako specjalista nie aprobuję).
Gdy czytam Pana pytanie, to myślę, że problem nie leży w tym, że nie wie Pan, KIEDY wziąć numer telefonu czy zaproponować spotkanie, tylko w tym, żeby TO ZROBIĆ. Przecież nie ma zasad i reguł, mówiących o tym, że można poprosić o numer w danym momencie. Każda relacja jest inna, jedyna w swoim rodzaju i to, co pomoże w budowaniu jednej, może wcale nie "podziałać" w innej. Podobnie uczenie się, jak pisać przez Internet nie ułatwi później rozmowy twarzą w twarz. A rozumiem, że tego się Pan boi, a nie kontaktu na odległość. Jeśli chce Pan relacji w realnym świecie, sugerowałabym raczej podjęcie terapii (np. na NFZ), żeby zająć się tym, co rzeczywiście utrudnia nawiązanie relacji (lęki, niepewność, być może poczucie niskiej wartości itp. itd.), zamiast szukania rozwiązań pośrednich (jak nauka komunikacji przez internet).