jak leczyć tężyczkę??

1 odpowiedzi
Witam serdecznie Pana doktora! Po wielu niespecyficznych objawach od ponad roku wykryto u mnie tężyczkę(lipiec2015)wynik emg był bardzo dodatni. niestety w moim mieście jestem "spychana" od specjalisty do specjalisty. Moje objawy nasilają się, mam czasem niewielkie "ataki"2-3 razy na dzień. wszędzie chodzę z woreczkiem i wapnem. co gorsza wyniki elektrolitów mam w normie, parathormon również sama muszę robić badania bo moi lekarze nie uznają tężyczki jako jednostki chorobowej a ja się męczę. mam 29 lat , 3lata temu przeszłam poważne zatrucie tlenkiem węgla( komora hiperbaryczna), przy okazji uszkodziłam ząb obrotnika i mam uciska na worek oponowy. tężyczka niszczy mi życie . musiałam zrezygnować z pracy w przedszkolu i nie wiem jak mam dalej się ruszyć. biorę magnez, wapno, vigantonette1000od lipca, od tyg biorę fevarin50, i na chwilę puszczają mi spięte mięśnie ale po tym objawy się nasilają tak jakby mięśnie mi mimowolnie tańczyły a najgorszy jest zawsze ucisk w gardle-wrażenie jakbym miała się za chwilę udusić. błagam o pomoc!!!-Agata
Pani Agato,
zbyt dużo spraw na raz - a to ,,przy okazji uszkodziłam ząb obrotnika", już zupełnie niejasne, był jakiś uraz? upadła Pani z powodu utraty przytomności? Należy poddać się pełnemu badaniu. Jeżeli dowiem się jeszcze, że źle Pani sypia i ma problemy z apetytem, to .... nie mam ochoty uprawiać reklamy, ale proponuję wizytę u mojej żony dr Beaty Żytkowskiej, np. w Łodzi w Salve. Z poważaniem Andrzej Żytkowski