Jak ktoś urodził się np bez kciuka to jak wygląda przeszczep? Trzeba od zmarłego? czy jak to wyglada
1
odpowiedzi
Jak ktoś urodził się np bez kciuka to jak wygląda przeszczep? Trzeba od zmarłego? czy jak to wyglada?
Pacjent ok.15 lat
Pacjent ok.15 lat
Dzień dobry,
Można pobrać palec z własnej stopy i przeszczepić jako kciuk jest to metoda najlepsza, gdyż ryzyko odrzucenia jest mniejsze niż w przypadku pobrania od zmarłego, szczegóły należy uzgodnić z chirurgiem plastycznym
Dr Szczęśniak
Można pobrać palec z własnej stopy i przeszczepić jako kciuk jest to metoda najlepsza, gdyż ryzyko odrzucenia jest mniejsze niż w przypadku pobrania od zmarłego, szczegóły należy uzgodnić z chirurgiem plastycznym
Dr Szczęśniak
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 28 lat i jestem prawiczkiem. Od jakiegoś czasu jestem z dziewczyną i niedawno postanowiliśmy zrobić kolejny krok - chcieliśmy się kochać. Właśnie - chcieliśmy. Podczas pieszczot, pocałunków, przytulania nie mam żadnego problemu z erekcją. Jednak gdy przychodzi "co do czego" i jest już naprawdę…
- czy powinnam się niepokoić takim opisem rezonansu? —> pomiędzy platem ciała modzielowatego a trzonem lewej komory bocznej widoczne jest dość dobrze ograniczone ognisko hiperintensywne obrazach T2-zal i FLAIR wielkości 7x8mm, które budzi podejrzenie plaki demielinizacyjnej.
- Moja mama choruje na toczeń. Niepokoiło mnie, czy może to być choroba dziedziczna dlatego wykonaliśmy badanie przeciwciał ANA. okazało się, że mam ich 1:1000, a po pewnym czasie 1:3200. Wcześniej miałam problemy z alergią czy egzemą na dłoniach. Przeszłam różne badania u dermatologa i nie było…
- Jestem chłopakiem i mam 28 lat, ale czuję się dziewczyną i chciałbym zmienić płeć. Czy w tym wieku jest możliwa zmiana płci? Jakie badania mnie czekają i przez jakie muszę przejść etapy?
- wniosek: pojedyncze ognisko w mozgowiu i dwa w szyjnym odcinku rdzenia kręgowego, których obraz przemawia za plakami demielinizacyjnymi. jak mam to rozumieć? to po rezonansie magnetycznym. opis rezonansu głowy mam taki: pomiędzy platem ciała modzielowatego a trzonem lewej komory bocznej widoczne…
- Chłopak , 16 lat Choroby: astma Opiszę całą sytuację , ponieważ nie wiem już sam co ma znaczenie. No więc od kilku dni , piszę z ,,koleżanką" , bardzo się polubiliśmy , lecz od 2-3 dni kłuje mnie w okolicach serca (gniotący kłujący ból) , i mam częste duszności. Częściej pojawiają się…
- Od porodu mam lęki. Boje się sama zostać w domu, wyjść do ludzi, boje się pójść z dzieckiem na spacer ze zaraz zemdleje ze nikt nie udzieli mi pomocy. Ze coś mi się stanie. Trwa to już 2 msc. Boje się nawet pójść do lekarza z dzieckiem
- Co może być przyczyną silnego i długo trwałego bólu lewej strony twarzy? Laryngolog, okulista, stomatolog, neurolog, chirurg szczękowy nie znaleźli przyczyny tego bólu. Mama cierpi na to od 3 miesięcy. Co można jeszcze zrobić i gdzie się skierować.Proszę pordźcie
- Zdiagnozowano u mnie ZZSK szukam dietetyka, ktory zna tą chorobę, leki ktore przyjmuję i potrafi wspomoc mnie w uzyskaniu remisji. Kogos kto juz prowadzil osoby z tym schorzeniem i wie jak dojsc do pozbycia sie bólu.
- Mam 42 lata i od 3 lat zrobiła mi się pół stulejka, i chciałbym zapytać czy oprócz obrzezania istnieje inny sposób na wyleczenie tej dolegliwości.Od pewnego czasu powstają małe pęknięcia które bolą,ale się goją.Czy można poprawić ten stan np.przez delikatne nacięcie.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.