Jak interpretować test ciążowy?

5 odpowiedzi
Okres spóźnia mi się już 4 dzień.Dziś rano robiłam test (mocz po całej nocy,) test wyszedł jedna kreska bardzo mocna (C) a kreska (T) jasna bardzo, ale widoczna.
Proszę zrobić badanie B-HCG z krwi

brak pytania. proszę powtórzyć za kilka dni lub wykonać beta-hcg prynajmniej 2x w odstępie 3 dni. pzdr a.
Trzeba powtórzyć test za kilka dni jeśli plus to ginekolog
Witam,
Można powtórzyć test. Metodą świadczącą o ciąży z najwyższą pewnością jest wykonanie oznaczenia beta hcg z krwi, gdy będzie dodatni ciąża jest potwierdzona. Badanie to wykona każde laboratorium.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Droga Pani nie wiem czy "stety",czy niestety ale ciąża jest prawdopodobna. Proponuję za dwa dni powtórzyć test. Jeszcze bardziej dokładna jest ocena ilościowa beta HCG. Pozdrawiam