ja wyłączyć ciało z czucia

3 odpowiedzi
Witam. Mam pewien problem otóż bardzo często a właściwie non stop boli mnie macica jajniki oraz staw skokowy. Pytanie jak pozbyć się bólu ale żeby pozbyć się go tak na zawsze ? Dlaczego leki przeciwbólowe nie działają na mnie ? Miałam już ibuprom naproksen paracetamol olfen dexak dicloduo oxycontin tramal i wiele wiele innych leków miałam już praktycznie całą drabinę analgetyczną wszystko od a do z całą aptekę jedyne czego nie miałam to buprenorfiny i morfiny. Pytanie czy istnieje możliwość całkowitego dożywotniego wyłączenia z czucia stawu skokowego oraz macicy i jajników ?
To złożony problem. Wymaga dokładnej oceny. Aby móc zastosować zabiegowe leczenie bólu należy pofatygować się do poradni z wszelką dokumentacją dotyczącą dotychczasowego leczenia.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Szanowna Pani,
,,wyłączenie z czucia" oznacza pozbawienie się czucia, czyli jednej z bardzo ważnych funkcji neurologicznych. Zatem tego zrobić nie można, ponieważ wszystkie modalności czuciowe pełnią bardzo istotne czynności: dotyk, ucisk, bodźce termiczne, propriocepcja i wiele innych, i bez nich ciało człowieka nie może prawidłowo funkcjonować. Domyślam się, że ma Pani na myśli czucie bólu. Na temat stawu skokowego wypowiedziałem się przed chwilą - może to właśnie Pani była adresatką? Natomiast odnośnie dolegliwości ginekologicznych proszę pytać fachowców z tej dziedziny.
Życzę ustąpienia dolegliwości Andrzej Żytkowski
ps. czy zasięgała Pani porady u specjalistów zajmujących się chorobami psychosomatycznymi?
Dzień dobry
Jeśli chodzi o dolegliwości bólowe okolicy miednicy małej (macica, jajniki, pęcherz, esica) w większości przypadków mamy do czynienia z bólem typu trzewnego przewodzonym przez splot podbrzuszny górny. Można wykonać neurolizę tego splotu ( zniszczenie alkoholem) jednak efekt przeciwbólowy nie jest na zawsze bo twa około pół roku. Jeśli chodzi o staw skokowy to jest o unerwiony nerwami mieszanymi- czuciowo - ruchowymi i nie można zniszczyć tych nerwów bez upośledzenia funkcji stawu.
Pozdrawiam

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.